Szkolenia otwarte

Klienci o szkoleniach otwartych

Kilka fotografii po szkoleniowych. Wspomnienia wspaniałych udanych procesów, ulgi i radości z pokonanych problemów!

ok może tak być

Katarzyna Maciejewska:
„Szok! Nie spodziewałam się, że to naprawdę tak na mnie podziała. Działa doskonale! Wielka ulga i nareszcie nadzieja na spokojne życie.”

Sylwia Pędziwiatr:
„Jestem pod ogromnym wrażeniem Metody Ok, może tak być! prezentowanej przez Łukasza. Nie spodziewałam się, że to tak zadziała! To było jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Chcę wdrażać tę metodę do mojego życia. Chętnie wybiorę się na kolejne szkolenie, gdyż czuję niedosyt i odczuwam potrzebę jeszcze lepszego utrwalenia mechanizmów dziś zaprezentowanych. Bardzo dziękuję za owocny i niesamowity dzień! Polecam wszystkim tę metodą Łukasza jest super!”

Karolina:
„Jestem zachwycona i szczerze wzruszona metodą. Szkolenie Łukasza wraz opcją sesji indywidualnej to był najlepszy wybór. Na szkoleniu Łukasz wspaniale przedstawił, jakimi zasadami kieruje się nasz mózg, co pozwala na świadome wykorzystanie metody. Obrazowo wytłumaczył każdy jej aspekt i powiedział, jakie pułapki będzie nam tworzył mózg na drodze Okejowania.

Szkolenie prowadzone było w przyjaznej, otwartej atmosferze. Warto na szkoleniu od razu dzielić się pytaniami, wątpliwościami, a Łukasz na wszystko rzeczowo odpowie. Cała grupa korzysta. Jeśli masz wątpliwości co do jakiejś kwestii, to normalne – nie odrzucaj z tego powodu metody. Na spokojnie pozwól sobie jej zaufać, doświadczyć i przejść etap Okejowania w pełni, zgodnie z tym, jak mówi o niej Łukasz, wtedy odkryjesz SEDNO… jest to fenomen.

Bez najmniejszej wątpliwości warto umówić się z Łukaszem na sesję indywidualną, dzięki której możemy najpełniej doświadczyć metody, ponieważ… metoda mimo, że prosta i oparta na oczywistościach (niestety to, co oczywiste, jest przez nas pomijane i nierozumiane i stad konflikty ), to jednak czasem nasza mózgownica nie daje za wygraną i wracamy do punktu wyjścia, a Łukasz podczas sesji w 100% skupi się na Tobie, wyłapie błędy podczas Okejowania, pomoże dobrze skonstruować tematy do przeokejowania i na tych przykładach poprowadzi Cię po jej etapach tak, abyś poczuł SEDNO tego wszystkiego. Dlatego warto, aby Łukasz ze swoim doświadczeniem i serdecznością był Twoim towarzyszem w pierwszy krokach okejowania po zdobytej wiedzy na szkoleniu.

Podsumowując:

Metoda nie tylko pozwala na uwolnienie się od konfliktów i osiągniecie spokoju wewnętrznego, ale także powoduje, że naturalnie zaczynamy cieszyć się samym życiem i zaczynamy pragnąć je wykorzystać jak najpełniej mimo problemów, które i tak okazują się nie problemami… Stajemy się w końcu prawdziwie decyzyjni i w atmosferze spokoju wewnętrznego zaczynamy brać odpowiedzialność za siebie w swoim życiu.

Moja dusza ma o kilka kilogramów mniej, jest to realne odczucie. Dziękuję Łukaszowi za szkolenie, sesję, każdy wpis na blogu – dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Metoda, choć oparta na oczywistościach (które w trakcie się dopiero odkrywa), to moim i nie tylko moim zdaniem jest innowacyjna i wyznacza nowy szlak…

Nie odkładajcie decyzji o szkoleniu bądź sesji z Łukaszem. Szkolenie daje wiedzę, której nikt nigdy nam nie przekazywał, a dzięki sesji nauczysz się w pełni z niej korzystać i być żywym przykładem fenomenu i skuteczności Metody Łukasza.”

Paulina M.:
„Co mog
ę powiedzieć? Było to, czego się spodziewałam, bo dobra opinia o skuteczności metody Ok, może tak być dotarła do mnie już wcześniej. Brzmi naprawdę obiecująco, trzeba nad sobą pracować jeśli chce się lepiej żyćNa pewno polecę rodzinie i znajomym, którzy powinni się tej metody nauczyćPowinni tego uczyć w szkole od najmłodszych lat – wtedy ludzie umieli by sobie radzić z najtrudniejszymi nawet emocjami w okresie nastoletnim oraz potem w dorosłym życiu. Cała metoda przekazana w przystępny i często dzięki Łukaszowi i jego poczuciu humoru, w zabawny sposób. Łukasz ma talent do przekazywania wiedzy. Jest bardzo autentyczny.”

Kasia:
Mimo, że byłam wcześniej na wielu innych szkoleniach to uważam, że metoda Ok, może tak być jest inna niż wszystkie! Dzięki temu szkoleniu zdecydowanie lepiej poznałam siebie, swoje bolączki i rzeczy, sprawy, które mnie blokują. Dowiedziałam się jak z nimi skutecznie pracowaćDzięki empatii i otwartości Łukasza łatwiej się otworzyć i przepracować najtrudniejsze osobiste tematy. Dziękuję za to, że mogłam uwolnić się od lęku, który towarzyszył mi od DZIECIŃSTWA!!!”

Agnieszka Szczepaniak:
„Szkolenie bardzo ciekawe, fajna forma prowadzenia. Łukasz jest osobą wiarygodną, a jego spokój i przyjazne podejście sprawia, że człowiek się otwiera i czuje jakby znał Łukasza kilka lat. Nie ma showmeństwa na szkoleniu tylko prowadzenie z klasą i fakty. Merytoryka na wysokim poziomie. Metoda Ok, może tak być! jest bardzo prosta i nawet nie zdawałem sobie sprawy, że tak szybko można rozwiązać problemy!!!! Czekam na inne szkolenia Łukasza i będę śledzić Twoje strony i artykuły. Miło było uczestniczyć w szkoleniu i bardzo cieszę się, że tu przyjechałam. POLECAM!”

Karolina:
„Szkolenie oceniam wysoko. Jestem zaskoczona prostotą metody. Z pewnością będę ją wdrażała! 
Wszystkiego dobrego!”

Aga J.:
„Metoda Ok, mo
że tak być – REWELACJA!  Cudowna, zaskakująca, prosta i niesamowicie skuteczna w pracy nad sobąPolecam! Czuje i wiem, że to właściwa droga dla mnie. Metoda uporządkowała wiele bolących tematów w moim życiu. Przybyłam, sprawdziłam, poczułam, a teraz stosuje! Działa 🙂  Ps. Łukasz jest cudowny, otwarty i szczery w tym, co robi!”

Anna:
Reakcja na początku? Niedowierzanie, że taki prosty sposób może działać w przypadku latami noszonych cierpień i lęków. Z minuty na minutę (w miarę podawanej wiedzy) wszystko zaczęło być klarowne i logiczne. Sama wiedza już była przyczyną odpuszczenia wiele ocen i stresów. Kiedy nastąpiła prezentacja metody Ok, może tak być! na pierwszej chętnej osobie – to zareagowałam ze wzruszeniem i niedowierzaniem. Osoba, której lęki odpuściły stałą się ogromną zachętą, by od razu zastosować metodę na moje lęki. A kiedy kolejna osoba zgłosiła się do pracy z Łukaszem – to aż nie mogłam się doczekać sama jak zastosuję jego metodę , by poczuć jak uwalniają się moje lęki. Bezcenne uczucie wolności i spokoju, gdy nagle czujesz jak latami ściskające lęki i silne emocje odchodzą, a w ich miejsce pojawia się szczęście i ochota do działania, których kiedyś się bałam!”

Patryk Kiciński:
„Metoda Ok, może tak być! jest świetnym narzędziem do rozwiązywania problemów natychmiast!!! Można przepracować swoją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Jest to świetna forma pracy nad sobą, dzięki której można autentycznie popracować jakość swojego życia. Szkolenie bardzo praktyczne. Wiedza dużo więcej warta niż 300zł.”

Roma:
Szkolenie, które pozwoliło mi popatrzeć na moje życie i moje problemy z całkowicie innej zdrowszej perspektywy. Metoda ok, może tak być pozwoliła mi zaakceptować sytuację w jakiej się znalazłam życiowo! Nabrałam więcej wiary w siebie i inaczej patrzę w przyszłość!”

Monika Gała:
„Okejowanie pomogło mi wyzbyć się lęku, który trapił i zatruwał mnie przez ostatnie lata. Czuję się lekko, mam poczucie tego, że tak naprawdę to ja decyduję o tym, jakie emocje będą mi towarzyszyły w życiu! Poznałam świetną metodę na lepsze życie 🙂 Po Okejowaniu nabrałam apetytu na pracę nad sobą, bo widzę rezultaty i jestem teraz bardziej szczęśliwa.”

Ewa:
Niesamowite doświadczenie! Jestem na początku drogi i już widzę, że metoda Ok, może tak być prowadzi mnie na odpowiednie tory. Łukasz w sposób życzliwy i szczery prowadzi szkolenie. Jest bardzo naturalny i serdeczny!”

Marianna Łuczak:
„Uważam, że Ok, może tak być! to jednocześnie przełomowa, jak i bardzo naturalna metoda pracy nad sobą. Dzięki niej czuję spokój oraz wielki potencjał życia. Czuję, że jestem gotowa na wszystko, a to otwiera przede mną morz możliwości. Czuję radość i ekscytację. Czuję, że wreszcie będę mogł sama wziąć w swoje ręce własne życie emocjonalne i uczynić je pomocnym mi, a nie zawadzającym na mojej drodze do spełnienia.”

Anonim:
„Spotkanie bardzo przygotowane merytorycznie, da
ło mi nadzieję na pracę z trudnymi emocjami i nadzieję na lepsze jutro! Metoda pozwala złapać dystans do spraw, które nas bolą i spojrzeć na nie w sposób bardzo świadomy. Wiem, jak uwalniać się od bolesnych emocji i iść dalej! Bardzo miła i autentyczna atmosfera podczas szkolenia. Poleciłabym takie spotkanie każdemu, komu jest trudno przełamać się i rozpocząć pracę nad sobą.”

Joanna Kaczmarek:
„Uważam, że metoda Ok, może tak być jest wspaniała. Otwiera przed nami wielkie możliwości, ponieważ pozbywamy się naszych irracjonalnych leków, obaw, które nas blokują. Sama świadomość tego daje mi nadzieję na zmiany. Cieszę się rzeczywistością, taką, jaką ona jest! Zaakceptowanie tego, co nas blokuje jest początkiem do wspaniałego przeżywania naszego życia.”

Adriana Witkowska:
„Metoda jest świetna! Dowiedziałam się dużo nowych rzeczy (przede wszystkim czym jest prawdziwa odpowiedzialność za emocje) i poukładałam sobie tą wiedzę, którą już miałam. Metoda pokazuje szersze spojrzenie na problemy. Widać ogromnie szybką zmianę czyli efekty metody, co jest niesamowite i bardzo motywacyjne. Ps. Marzę by ludzie wokół mnie mieli także takie podejście do życia!

Łucja Tarka:
„Moja opinia jest bardzo prosta. Bardzo dobrze przygotowany wykład i metoda skuteczna. Jestem pełna szacunku do pracy, którą włożyłeś Łukaszu w opracowanie metody. Myślę, że będzie mi towarzyszyła już zawsze. Korzystanie z Okejowania jest przyjemnością. Dziękuję.”

Agnieszka Kowalczyk:
„Jestem po szkoleniu z metody Ok, może tak być i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak wspaniała jest ta metoda. Przekonałam się o tym na ćwiczeniach, gdzie w ciągu kilku minut zrozumiałam gdzie i dlaczego tak naprawdę tkwi problem. Polecam wszystkim i dziękuję z całego serca Panu Łukaszowi bo wiem iż teraz z odrobiną pracy nad sobą według metody „Ok” całkowicie zmieni się moje podejście do życia i otoczenia.”

Józef:
„Byłem pełen zwątpienia by przystąpić do szkolenia. Zdecydowałem się na przekór swoim doświadczeniom. Nie żałuje podjętej decyzji! Metoda Genialna. Działa. Prostota tej metody  to jej największa zaleta. Profesjonalne przygotowanie i wiedza prowadzącego – Łukasza.”

Dorota L.:
„Przyjechałam na szkolenie z pewnym sceptycyzmem przy wielkiej  nadziei na otrzymanie pomocy. Jestem zaskoczona szybkim efektem i ulgą. Na pewno będę w kontakcie z Łukaszem i będę Okejowała. Dziękuję.”

Ada:
Metoda jest dobra! Widziałem to dziś i sama też wcześniej doświadczyłam.”

Ania:
„Było super! 
Na początku z niedowierzaniem i strachem, a na końcu ze „złą”  i uśmiechem, że metoda działa.”

Dorota:
„Na szkolenie trafiłam przypadkiem i nie potrafiłam z początku przyznać się przed samą sobą, że to jest coś czego szukałam od dawna. 
Uczucie towarzyszące Okejowaniu jest niezastąpione – co za ulga! Ze szkolenia wychodzę o niebo spokojniejsza i pewniejsza, że nigdy już nie pozwolę sobie na te wszystkie bezsensowne irracjonalne lęki, które dopuszczałam do siebie i wierzyłam im, a one sterowały moim życiem. Ja bym chciała, żeby to szkolenie było dłuższe! Metoda wymiata!”

Gosia Nowak:
„Po 3 latach terapii i pracy nad sobą trafiłam na człowieka, który nazwał to, co grało mi w duszy, a czego nie potrafiłam ubrać w konkretną metodę. 
8 godzin warsztatów i wychodzę ze szkolenia z uśmiechem. Metoda prosta, logiczna i skuteczna. Podziękowania dla Ciebie Łukaszu, że wyszedłeś z Okejowaniem do świata! Dziękuję”

Pati Lipińska:
Z metodą miałam kontakt drugi raz. Dzięki dzisiejszemu szkoleniu utrwaliłam sobie wiedzę i zrozumiałam popełnione w okejowaniu błędy. Teraz wiem, że MI SIĘ MYŚLI i mi się czuje, więc gdy będę podchodzić do kolejnych Okejowych transformacji nie dam się zwieść umysłowi na manowce 🙂 Jeszcze raz dziękuję za cudowne narzędzie pracy. :)”

Paulina:
Długo zastanawiałam się czy powinnam iść na szkolenie do Łukasza. Nie byłam do końca przekonana czy jest to metoda dla mnie , czy pomoże mi rozwiązać moje problemy. Pierwszy termin jaki się pojawił  w Warszawie odpuściłam, pomyślałam, że to nie to. Niemniej jednak cały czas z tyłu głowy miałam myśl „a może?”. Na FB zobaczyłam, że jest kolejny termin na Warszawę. Pomyślałam „Ok, niech będzie” – zapisałam się! Teraz wiem, że DOBRZE ZROBIŁAM. Wiem, jak mam pracować nad sobą, na co zwracać uwagę. Miałam okazję przepracować to indywidualnie i DZIAŁA. Widzę, że będzie tylko lepiej. Dziękuję.”

Wiola:
Na szkoleniu byłem po raz drugi! Było warto 🙂 Zdobyłam dodatkową wiedzę na temat metody Okejowania. Pracuje metodą 1,5 roku i bardzo pomaga mi w życiu codziennym i zawodowym. Szybko pozbywam się negatywnych myśli i emocji. Polecam!”

Anonim:
Dzisiejsze szkolenie było dla mnie pokonaniem barier i lęków. Uświadomiłam sobie jak nasze negatywne demony mogą nas ograniczać powodując, że żyjemy w ciągłym strachu przez tym, co może się wydarzyć. Dzięki temu szkoleniu zrozumiałam, że mogę wszystko zmienić! Teraz żaden strach nie jest już tak duży żeby nie można było go przezwyciężyć.”

K.:
Przyszłam na dzisiejsze szkolenie, aby zrozumieć swoje emocje. To czego się dowiedziałam znacznie wykracza poza to zagadnienie i z chęcią będę ćwiczyć Okejowanie dla jeszcze większego spokoju i szczęścia.”

Grzegorz Skiba:
To nie szkolenie. TO REWOLUCJA!”

Kasia:
Łukasz, dzięki Ci z całego serca za to, co przeżyłem na dzisiejszym szkleniu! Pokazałeś mi, jak zobaczyć własne emocje i stawić im czoła. Wyzbyłam się poczucia winy za uczucia innych. Poczułam się wolna. Dziękuję za wsparcie i również wspieram!”

Agnieszka P.:
Przyjechałam na Okejowanie zupełnie przez „przypadek”. Czuję ulgę po metodzie! Jestem Ci Łukaszu bardzo wdzięczna i myślę, że na jednym szkoleniu się nie zakończy. Ok, może tak być! moje wrażenia są pozytywne. Dziękuję!”

Edward:
Łukasz zrobił na mnie duże wrażenie jak i jego wiedza oraz pewność w nauczaniu Okejowania. Jestem przekonany, że to będzie przełomowa dla mnie i innych metoda. Pomimo moich lęków wiem co mam robić! To dla mnie bardzo dużo.”

Kasia:
Szkolenie z Okejowania na początku może budzić kontrowersje i niezgodę, opór. Po teorii jest praktyka, dzięki której zaczynamy rozumieć to, czemu pojawiają się w nas negatywne emocje. Zaczynamy czuć się swobodnie, kiedy pozwolimy sobie na nie. Kiedy się godzimy i akceptujemy najbardziej mroczne scenariusze doznajemy ulgi. Szkolenie pozwoliło mi poznać się lepiej, postaram się praktykować! Dziękuję bardzo za spotkanie i metodę. :)”

Paulina Ł.:
Dzisiejsze szkolenie okazało się ogromnym zaskoczeniem. Liczyłam na to, że będzie to dzień pełen emocji, ale nie spodziewałam się takiego „OLŚNIENIA”. Wiem, że teraz zdystansuje się do wielu rzeczy i problemów. Będę szczęśliwa i wolna! Dziękuję Łukaszu!”

Anonim:
Jestem osobą skrytą i wstydliwą, a przez to większość spotkania z metody Ok, może tak być! byłam jak to zwykle bywa na takich spotkaniach zamknięta. Wszystkiego dokładnie słuchałam, co mówi Łukasz – co jest najważniejsze aby zrozumieć sens życia, alby się uwolnić od złych myśli i emocji. Trudno mi uwierzyć w to, co się działo na szkoleniu… Kochani TO DZIAŁA! Metoda Łukasz działa i polecam każdej osobie, która ma jakikolwiek problem, zmartwienia odważcie się i korzystajcie z jego metody! Pomimo złych chwil w życiu, które nas spotykają – wychodzę dziś ze szkolenia MEGA zadowolona i szczęśliwa, wolna, od złych emocji, jakie nosiłam długo. Chcę się nareszcie realizować w życiu, a to jest najważniejsze. Polecam!”

Adrianna:
Metoda Ok, może tak być! jest prosta i dzięki niej umiej dotrzeć do głęboko ukrytych nieświadomych lęków. Na szkoleniu działy się rzeczy magiczne! Mam wrażenie, że narzędzia te są jakimś naturalnym krokiem do szczęścia i życia bez lęków. Podejrzane było to, jak szybko można uwolnić się od lęków, ale jednak prawdziwe, więc efekty są dowodem na wszystko. Jestem ciekawa co mogę dzięki Okejowaniu osiągnąć!”

Arcadius Mauritz:
Pracuję nad swoim rozwojem od niedawna, a udział w szkoleniu „Ok, może tak być!” wyposażył mnie w narzędzie  do osiągania wewnętrznego spokoju, akceptacji, a tym samym do postawienia wielkiego kroku w stronę lepszego życia. Dzięki!”

J. L.:
Łukaszu! Dziękuję Ci bardzo za dzisiejszy dzień. Przyszłam tutaj dziś z myślą, że posiedzę do 14:00 i pojadę do domu bo mam dużo pracy, a dziś sobota, a to szkolenie będzie pewnie nudne i jak większość szkoleń – mało przydatne… Ale jak widzisz piszę podsumowanie więc zostałam do końca!!! Dziękuję Ci za to, że będę umiała radzić sobie z trudnymi myślami. Osiągnę dzięki temu spokój i jakość mojego życia! Ok, może tak być! To świetna metoda, z którą już nie bedę się rozstawać w moim życiu :)”

Bartek:
Metoda pomogła mi lepiej zrozumieć schemat funkcjonowania mojego umysłu i zyskać większą świadomość procesów w nim zachodzących. Najwięcej jednak dała mi praca z drugim człowiekiem, dzięki któremu uświadomiłem sobie głęboko schowane ograniczające przekonanie. Poczułem też większa wolność emocjonalną  i poczucie wolności od lęku, który zawsze w sobie miałem.”

Agnieszka D.:
Ciekawe, profesjonalnie przygotowane warsztaty. Dały mi metodę na zaakceptowanie i poradzenie sobie z moimi lękami i innymi problemami! Polecam!”

Lidia B.:
Na dzisiejszym szkoleniu po raz pierwszy spotkałam się z metodą „Ok, może tak być!” . Przyjechałam tu bez oczekiwań, otwarta ma nową wiedzę i umiejętności. Wiedzę jak się okazało, już gdzieś w środku od zawsze miałam i nic dziwnego, ponieważ metoda Łukasza jest oparta na naturalnych mechanizmach i każdy tę wiedzę w sobie ma, ale nie zdaje sobie z niej sprawy.  Nowością było dla mnie jej zastosowanie w praktyce, a już w ogóle efekty! Metoda jest

  1. zaskakująca
  2. szybka
  3. skuteczna

Samo prowadzenie szkolenia przez Łukasza piękne , lekkie i z wielką uwagą dla każdego uczestnika. Dzięki”

Aleksandra Farbiszewska:
Czuje się szczęśliwa po przeokejowaniu (zaakceptowaniu) swoich myśli – tych najgorszych. Negatywne emocje zmieniły się na pozytywne. Umiem odkrywać lęk i go nazywać, a co najważniejsze przepracowywać go!”

Katarzyna M.:
Przychodząc na szkolenie nie miałam żadnych oczekiwań ani wyobrażeń. Weszłam w ten proces całą sobą i najbardziej naturalnie, jak tylko mogłam, potrafiłam. Nie wiedząc co będzie dalej! Siła emocji była duża i oczyszczająca. Jedyne co mam w sobie to szczęście i swobodęTo szkolenie dało mi ogromne wsparcie i nadzieję na lepsze życie ze samą sobą :)”

Ewelina:
Dziękuję za ten dzień i dzisiejsze szkolenie! Nauczyłam się w jaki sposób rozumieć to, co się dzieje w mojej głowie, w jaki sposób sobie z tym radzić i jak z problemamipracować, żeby uzyskiwać pozytywy w każdej zaistniałej sytuacji. Wszystko, co nas w życiu spotyka jest po coś, to wiedziałam już od dawna… Dopiero dzięki Okejowaniu wiem, co z tym, co przychodzi robić i jak na tym skorzystać! 🙂 Dziękuję <3 za wsparcie”

Karolina T.:
Na szkoleniu z Łukaszem zrozumiałam, że nie ma sensu karać się za swoje myśli, bo myśli rodzą się same automatycznie i nie mają i nie muszą mieć nade mną kontroli. Wystarczy, że będę wiedziała jak radzić sobie z tym, co mi się samo pomyśli. Jednocześnie  myśli ostrzegawcze przynoszą wbrew pozorom dużo pożytku, bo pełnią funkcję obronną i mobilizującąWarto też dowiedzieć się dlaczego w niektórych sytuacjach lęk jest irracjonalny oraz występuje frustracja. Ta wiedza bardzo pomaga.”

Reanta Błysz:Dzisiejszy dzień spędzony z Łukaszem dał mi, a raczej pokazał inny sposób podejścia do tego, co w życiu ważne. Cenne wskazówki, które dały mi dużo do myślenia. Teraz skupię się na używaniu metody Okejowania. Podsumowując jestem przeszczęśliwa, że mogłam tutaj dziś być!”

Czarek:
Co dało mi szkolenie?

  1. Zupełnie nowe spojrzenie na swoje myśli.
  2. Nadzieję, że można na nowo ułożyć sobie życie bez lęków.
  3. Sposób na radzenie sobie z negatywnymi emocjami.
  4. Wiedzę na temat działania mózgu i myśli.
  5. Pewność, że sobie poradzę w życiu.”

Michał Ćwik:
Byłem drugi raz na szkoleniu. Bardzo ciekawa metoda. Szybka, łatwa, przyjazna. Dzięki temu mam lżejsze” życie. Po przez zrozumienie emocji i umiejętności akceptowania myśli zaznaje ulgi. Wiedza teoretyczna jaką Łukasz prezentuje jest dla większości ludzi przełomowa! Łukasz cierpliwie tłumaczy i uczy metody, jest szalenie sympatyczny 🙂 Czas z nim na szkoleniu to przyjemność i przygoda.”

Ela O:
Metoda Ok, może tak być! ułatwi mi życie i uczyni je lepszym, pełniejszym. Jestem tego pewna, bo doświadczyłam jej na zajęciach! Działa!.”

Zenobiusz R.:
Szkolenie dobrze przygotowane, ciekawie prowadzone, najciekawsza praktyka, która pokazuje skuteczność metody Okejowania. Do szkolenia dołożyłbym na samym początku historię metody, skąd się wzięła czyli, krótką historię Twojego życia. To dałoby uczestnikom pewność, że podjęli dobrą decyzję, tak jak doszedłem po tym, jak dowiedziałem się o Twojej historii. Dziękuję!”

A.:
Szkolenie jest niesamowite, a metoda jest niewyobrażalnie skuteczna i zarazem tak prosta, że mózg nie obejmuje tej prostoty. Łukasz jesteś niesamowitą osobą i gdybym wierzyła w Boga to powiedziałabym, że on Cię zesłał byś czynił dobro, pomagał ludziom, bo to, co robisz jest nieziemskie. Twoje szkolenie powinni przejść ludzie z całego świata, począwszy od zwykłych ludzi po najważniejsze osobistości. Obyś żył jak najdłużej i robił to, co robisz.”

C.:
Przyjeżdżając tutaj nie spodziewałam się, że coś diametralnie się zmieni w moim życiu czy nawet w emocjach. Nosiłam w sobie ogromne napięcie wewnętrzne, które po sesji z Łukaszem puściło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki 🙂 Jest to wspaniałe uczucie, poczucie wewnętrznego luzu i spokoju. Będę Okejować dalej, samodzielnie. Dziękuję Ci Łukaszu!”

Reanta:
To działa! Niesamowite! Po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem do pracy nad sobą i jestem pod wrażeniem skuteczności Okejowania. Ulga. Leki schodzą z człowieka szybko. Polecam każdemu! A Tobie Łukaszu dziękuję za zorganizowanie i wsparcie <3 Pozdrawiam”

M.:
Na początku podchodziłem do szkolenia w sposób neutralny i nie do końca oczekiwałem żadnych specjalnych efektów. Logiczne podłoże metody bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło i otworzyło mnie na Okejowanie. Apogeum nastąpiło w trakcie ćwiczenia i sam przed sobą uznałem, że dam radę i mogę poprawić swoje życie, a teraz wiem, że mogę zmienić swoje odczuwanie! Metoda jest super, a zwłaszcza efekt. Już chętnie opowiem o niej znajomym i mam nadzieję, że się zainteresują bo bardzo było by szkoda, gdyby przeszli obok tego obojętnie! To szansa dla każdego. Dziękuję Łukaszu”

B.:
Nie wiem jak Ci się to wymyśliło, ale metoda Ok, może tak być! jest REWELACYJNA! Doświadczyłam pełnej zgody wewnętrznej i spadł mi z serca kamieńBardzo dobrze poprowadzona część teoretyczna, która wprowadziła nas do metody Okejowania. Część praktyczna mistrzostwo! Będę ją stosować.”

Magdalena Wymazała:
Ok, może tak być! 🙂 Ta metoda daje naprawdę realne poczucie natychmiastowej ulgi. Zdałam sobie sprawę, że lęki, które towarzyszyły mi od wstania z łóżka rano do ponownego wrócenia do niego były zupełnie nieadekwatne do rzeczywistości! A, co najlepsze, z Łukaszem nauczyłam się radzić sobie z nimi w przeciągu tylko jednego szkolenia! Wspaniały czas spędzony na szkoleniu, a to dopiero początek mojego nowego, wolnego od irracjonalnych leków życia 🙂 Ps. DZIĘKI!

Ania:
Dzisiejszy dzień dał mi wiarę i nadziejęWiarę w to, że jest  (istnieje) sposób, dzięki któremu mogę przestać się baćNa pewno będę pracować metodą Łukasza w nadziei poprawienia komfortu swojego życia. Przed szkoleniem obawiałam się, że Łukasz będzie sztuczny i będzie cytował slogany, teksty, którymi coachowiesię posługują, popisują – pranie mózgu. Bardzo się zaskoczyłam pozytywnie, ponieważ Łukasz jest bardzo autentyczny i prawdziwy, a to dla mnie bardzo ważne! Doceniam ten dzień.

Paweł:Ten dzisiejszy dzień ze szkolenia Ok, może tak być! dał mi możliwości otworzenia się na emocje, które długimi miesiącami chowałem w sobie. Próbowałem sam sobie z nimi dać radę. Jednak tak naprawdę na własnej skórze w dniu szkolenia doświadczyłem, że chowałem je jeszcze głębiej w sobie, a kluczem do uwolnienia jest AKCPETACJA! Polecam każdemu szkolenie Łukasza a prostego powodu – PO CO SIĘ MĘCZYĆ 🙂 Pozdrawiam serdecznie”

Piotr:
Dzisiejszy dzień dał mi bardzo dużo spokoju i akceptacji dla moich spraw. Jestem zaskoczony, że metoda tak szybko działa. Dziękuję również za wspólną pracę! Na wielu innych szkoleniach nie ma działania, a tutaj jest! Metoda Okejowania działa i to jest najważniejsze. Jest to praca z nie raz ciężkimi emocjami, które zbierały się latami, natomiast lepiej je przerobić porządnie metodą i mieć to za sobą niż wiecznie nosić je przez życie. Efekty zauważyłem w siebie jak i u innych już podczas szkolenia – a to efekty są najważniejsze! Polecam bo to działa! Pozdrawiam :)”

Iwona:
Moja pierwsza refleksja po szkoleniu z Okejowania: radość, szczęście, luz i 10kg mniej.– to tak w skrócie! Metoda Łukasz jest super i działa natychmiastowo. Można pozbyć się toksycznych wzorców i nie trzeba rozbebeszać wszystkiego bez sensu. Wystarczy przez parę minut by coś, co ograniczało mnie przez całe życie prysło, znikło. To jest cudowne – METODA JEST OK! 🙂 Dzięki!”

Paulina:
Ok, może tak być! to prosta metoda, która daje wielkie efekty! Coś tak oczywistego może spowodować zmiany na wielu płaszczyznach życia. Lęk, który od zawsze zaprzątał głowę i ciało teraz wydaje się być pestkąZ wdzięcznością!”

Anomin:
Za radą pewnej osoby pojawiłam się na Okejowaniu. Nie miałam kompletnie żadnych wyobrażeń ani oczekiwań, przyszłam na czystoi zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Trudnością było dla mnie zakwestionowanie dotychczasowych przekonań i wdrożenie w życie tych nowych, przekazanych na szkoleniu (jednak się udało dzięki sposobowi w jaki Łukasz opowiada o wszystkim), a co najważniejsze wszystko stało się zrozumiałe i logiczne. Sama metoda jest świetna i na 100% znajdzie zastosowanie w moim życiu!”

Agata:
Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Pierwszy kontakt wzrokowynawiązał się na FB. Poczytałam i pomyślało mi się, że chcę spróbować. Skoro przez kilka lat próbuję odnaleźć siebie w swoim życiu i wciąż szukam… Z otwartym umysłem i wielką chęcią pojechałam na szkolenie gdzie poznałam Łukasza Gątnickiego i jego metodę. BARDZO DZIĘKUJĘ! Zaczęłam akceptować rzeczywistość taką jaka jest  i złapałam wiatr w żagle. Mało tego – wciąż płynę! Z dnia na dzień silniejsza, pewniejsza siebie, dążąca do wyznaczonych celów i w zgodzie z samą sobą. Z Okejowaniem jest mi łatwiej w życiu. Mogę więcej i chcę więcej i TAK MA BYĆDziękuję”

Robert Banaszek:Okejowanie pomaga rozładować emocje (te negatywne) związane z własnymi obawami, a tym samym uwalnia człowieka od stwarzanych przez niego samego blokad oddzielających go od życiowych celów i szczęścia. Rozluźnienie przychodzi szybko, zaskakująco szybko! Bardzo cenna dla mnie jest zdobyta w części teoretycznej szkolenia wiedza. Bez zrozumienia procesów kierujących naszymi myślami oraz emocjami nie jest możliwe pełne poznanie siebie. Zagadnienia zostały przekazane w sposób logiczny i zrozumiały.”

Monika A.:
Bardzo miło spędziłam czas na szkoleniu z metody Ok, może tak być. Ta metoda pozwala mi pozbyć się moich lęków i stawać się coraz bardziej szczęśliwą. Wiem, że jeszcze czeka mnie dużo pracy, ale dzięki dzisiejszemu spotkaniu wiem, co mam zmienić w moim życiu! Dziękuję Łukasz!”

Justyna R.:
Jestem pod wrażeniem wiedzy Łukasza, doświadczeń i talentu edukacyjnego. Metoda Ok, może tak być! zaskakująco prosta i efektywna!Ja mam wielką ochotę na poszerzenie tej wiedzy i wykorzystywanie jej w praktyce. Cudowna technika, lekkość, ulga. Bardzo zaraźliwe!”

Agnieszka:
„Witaj
Łukaszu ! Na wstępie bardzo, bardzo dziękuję za niezwykłe spotkanie. Jestem świeżo po Twoim szkoleniu, więc jeszcze na gorąco dzielę się swoimi refleksjami. Przede wszystkim gratulacje dla Ciebie za opracowanie fantastycznej metody! Duży szacun. No i co również bardzo ważne; samym sobą wytwarzasz atmosferę spokoju, akceptacji, naturalności. Ujęło mnie zdanie jakie powiedziałeś „prawdziwe CZŁOWIECZEŃSTWO”. I tak właśnie było! Sama metoda prosta i jak już wiem DZIAŁA!Już na szkoleniu i chwilę po nim ( kilka razy ją zastosowałam) – efekty są wyczuwalne. Wiele lat zgłębiam temat samorozwoju. Zaczęło się od psychologii, która przeszła w duchowość,procesy kwantowe…I wszystko fajnie; różne są metody i są one fascynujące i też działają. Jest jednak mały problem z nimi- z mojego punktu widzenia, w pierwszej kolejności należy posprzątać ( wzorce, przekonania,programy) I tu metoda OK,MOŻE TAK BYĆ! – jest genialna! Polecam ją innym, bo mając odpowiednie narzędzie, mamy tę fantastyczną możliwość– POPRAWĘ JAKOŚCI SWOJEGO ŻYCIA! Dziękuję Ci raz jeszcze i trzymam kciuki za dalsze sukcesy.”

Daria Ł.:
Uczestniczyłam w szkoleniu z metody Ok, może tak być w Warszawie. Przyznam szczerze, że miałam co do tego szkolenia bardzo duże oczekiwania – zarówno przez komentarze o metodzie (głównie przez rekomendacje Kamila Dunowskiego) jak i sam opis szkolenia i wiele filmów Łukasza, które oglądałam wcześniej w Internecie. Jestem niesamowicie wdzięczna za to, że mogłam poznać Łukasza i jego metodę. W Łukaszu urzekła mnie jego niesamowita osobowość i profesjonalizm, a także spokój, ciepło i głęboki szacunek okazywany wszystkim uczestnikom. Podczas szkolenia „na warsztat” wzięłam pewne bardzo ciężkie dla mnie przekonanie. Nigdy nie uwierzyłabym, że coś, z czym zmagałam się przez lata, potrafi być rozwiązane w sposób tak szybki i skuteczny. Metodę Ok, może tak być stosowałam wielokrotnie po szkoleniu i uważam, że jest to jedno z najważniejszych dla mnie szkoleń jakie odbyłam w ostatnim czasie. I jeśli wciąż zastanawiasz się co zrobić, nie czekaj i zarezerwuj sobie miejsce już dziś.”

Wiktoria Kluzek:
Super inspirujące doświadczenie. Warto się rozwijać i zmieniać swoje życie, a dzięki zajęciom z Łukaszem staje się to możliwe. Tutaj otrzymujesz klucz, który otwiera wszystkie zamki i od Ciebie zależy czy je otworzysz i pójdziesz dalej = rozumiesz samego siebie. Polecam!”

T.:
Dzięki tej metodzie dowiedziałem się gdzie faktycznie leży problem. Z czym tak naprawdę zmagam się na co dzień, nad czym mam pracować, by osiągnąć swoje marzenia. Poza tym 🙂 Bardzo charyzmatyczny miły prowadzący w świetny sposób przekazuje swoją wiedzę. Za spotkania wychodzę szczęśliwy i zmotywowany! Dzięki!”

Kasia P.:
Odkładałam szkolenie z Łukaszem, bo zawsze pojawiało się coś ważniejszego. W końcu doszłam do wniosku, że dłużej nie mogę tak żyć, jak żyję – pełna lęków i wątpliwości. Zrobiłam sobie prezent na Dzień Kobiet i wzięłam udział w szkoleniu w metody Ok, może tak być! w Warszawie. To jest najlepsze, co mogła dla siebie zrobić! Pisząc te słowa czuję spokój i pewność, że wszystko, co mnie ogranicza to tylko myśli i wyobrażenia. A ja wiem już co robić, aby być szczęśliwym człowiekiem – zaakceptować je, powiedzieć sobie OK, MOŻE TAK BYĆ! i żyć realizując siebie i mieć efekty 🙂 Dziękuję!”

Patrycja:
Przede wszystkim chciałabym bardzo podziękować za dzisiejszy kurs. Jest to fantastyczna wiedza, która wiele mi poukładała w głowie. Dzięki niej będę mogła efektywniej pracować nad swoimi blokadami, a co ważne lepiej rozumiem pracę umysłu i wiem do jakich źródeł sięgać, by poszerzyć tę wiedzę – za to również dziękuję! Warsztaty są prowadzone w miłej i błyskotliwej atmosferze, gdzie można poświęcić całą uwagę na przekazywaną wiedzę. Ty Łukaszu jesteś super osadzonym w sobie człowiekiem, który wie, co robi i świetnie przekazuje swoje odkrycia, wiedzę i doświadczenie. Już nie mogę się doczekać, by wdrożyć metodę Ok, może tak być! w swoim życiu. Bardzo dziękuję!”

Bogdan:
Kurs bardzo interesujący, pozwalający uzmysłowić sobie, jak funkcjonuje nasz mózg i w jakim kierunku zmierzają nasze decyzje oparte na emocjach. Metoda Ok, może tak być! pozwoliła mi dostrzec, jak złudne są moje wyobrażenia dotyczące kontaktu z innymi ludźmi. Po zastosowaniu tej metody Ok, może tak być! poczułam, jak moje ciało rozluźnia się, jak napięcie w stres odchodzi w niepamięć!”

Anonim:
Trafiłam na to szkolenie z polecenia, nie mając w ogóle informacji o tym, na czym polega metoda. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, co się dowiedziałam i zobaczyłam. Mam wrażenie, że metoda Ok, może tak być! łączy różne obszary wiedzy, z którymi już wcześniej miałam do czynienia w coś bardzo prostego i skutecznego. Jednocześnie mam poczucie, że nie jest to praca powierzchowna i może bardzo zmienić moje życie. Chcę więcej!”

Radek:
Metoda Łukasza Gątnickiego Ok, może tak być! to ciekawa, prosta i przede wszystkim skuteczna metoda radzenia sobie z myślami, które mogą destrukcyjnie wpływać na nasze życie. Polecam wszystkim otwartym na to by być w życiu szczęśliwym! Wyjątkowa atmosfera. Byłem na co najmniej 50 szkoleniach, a szkolenie Łukasza plasuję w Top 3!”

Dorota:
Szkolenie z metody Ok, może tak być! uważam za bardzo wartościowe. Zmieniłam spojrzenie na wiele istotnych dla mnie spraw. Poczułam ulgę, kiedy zastosowałam metodę Łukasza podczas warsztatów. Pozbyłam się poczucia winy za swoje myśli. Będę używać Ok, może tak być! Dziękuję”

Kuba M.:
Bardzo fajne szkolenie! Super prowadzone. Łatwo, miło i przyjemnie wszystko wytłumaczone krok po kroku. Zrozumienie mechanizmów pracy naszego umysłu sprawia, że z łatwością, a pomocą tej metody Ok, może tak być! mogę pozbyć się wszystkiego, co mnie ogranicza. Dzięki!”

Natalia Rejman:
Łukaszu, uważam, że wiedza zdobyta na dzisiejszym szkoleniu pomoże mi usunąć problemy dziś istniejące w moim życiu, a nie jak dotychczas „obskakiwać” je. Bardzo pozytywnie nastraja mnie fakt zmian jakie dostrzegłam na buziach współuczestników szkolenia. Przyjemnie jest mi czuć akceptację w sobie i przyzwolenie na niedoskonałość. Dziękuję za możliwość poznawania Twojej metody Ok, może tak być!”

Katya:
„Metoda Ok, może tak być jest niezwykle oczyszczająca. Pomaga zmierzyć się z lękiem zakopanym pod stertą rozpraszających myśli i emocji. W krótkim czasie przechodzisz od problemu do ulgi! Uwalniasz się od sedna problemu. Z wdzięcznością!”

Kamil:
„Metoda Ok pomaga przepracować nasze problemy i sprawia, że czujemy spokój wewnętrzny, a napięcia znikają!”

Adam Strojny:
„Okejowanie w prosty sposób uwalnia mnie od negatywnych emocji. Czuję ulgę oraz jestem  przygotowany na przeciwności losu.”

Agnieszka:
„Problemy jakie miałam do tej pory dzięki metodzie Ok, może tak być! znikają. Czuję ulgę. Nie dowierzam, że to nie wraca do mnie. Trudno mi znaleźć w sobie ten ból, jaki czułam w sobie.”

Małgorzata Kosińska:
„Najlepsza metoda do radzenia sobie z własnym fochem do życia!”

Piotr: „Biorąc pod uwagę to, co zobaczyłem u siebie i innych (chodzi o efekty metody) w czasie szkolenia jestm pod ogromnym wrażeniem tej metody. Uważam, że jest wyjątkowa.”

Marzena:
Szkolenie w miłej atmosferze. Łukasz serdeczny i bardzo otwarty. Bardzo przystępnie objaśnił metodę. Jestem bardzo zadowolona i zamierzam pracować metodą codziennie.”

Ewelina:
„Metoda jest wspaniała. Pozwoliła mi uzyskać wewnętrzny spokój. Metoda jest dla mnie wielkim życiowym odkryciem. Łukasz dziękuję Ci bardzo!”

Marta:
„Drogi Łukaszu, to była prawdziwa przyjemność Cię poznać! Dziękuję. Już teraz mogę powiedzieć, że zastosowanie metody dało mi dużo ulgi, radości i przyjemności 🙂 Jej prostota jest wspaniała!  Powodzenia i do zobaczenia!”

Sylwia:
„Metoda Ok bardzo jasno tłumaczy jak radzić sobie z nieprzyjemnymi obawami. Wstęp szkolenia uzmysłowił mi jak bardzo naszym życiem chcą sterować emocje. Okejowanie będzie mi towarzyszyło codziennie, bo jego mocy doświadczyłam na własnej skórze. Polecam wszystkim przestraszonym życia!.”

Jan Mróz:
„Metoda bardzo prosta i pozwala na wgłębienie się w siebie, poznanie oraz rozwiązanie swoich problemów emocjonalnych.”

Alretta Machulik:
„Metoda Ok, może tak być jest kapitalnym narzędziem do pracy z emocjami. Prosta i bardzo skuteczna. Dziękuję!”

Iza Muszna:
„Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie podziewałam się, że Twoja metoda wygra z moimi emocjami. Jestem Ci bardzo wdzięczna! Wiele Twoich słów mocno dzisiaj dzisiaj do mnie trafiło, a sama metoda uwolniła mnie, dała dystans do problemów. To jest niesamowite, że w tak prosty sposób i w jednej chwili tak wiele mogło się zmienić we mnie. BARDZO DZIĘKUJĘ, że mogłam Cię poznać i tutaj być. OKEJOWANIE TO ŚWIETNA SPRAWA I DAJE DUŻO ULGI 🙂 Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.”

Iza Holewa:
„Łukaszu! Nie sądziłam, że wreszcie uda mi się dotrzeć na szkolenie, a planowałam to od dawna. Dziś jednak widzę, że stało się tak nie przez przypadek! Metoda jest dla mnie odkryciem! Napawa mnie ogromną nadzieją na poprawę jakości mojego życia – po prostu WRESZCIE PRZESTANĘ SIĘ BAĆ! Dziękuję.”

Bogusława:
„Metoda jest bardzo prosta – można ją stosować zawsze i wszędzie. Łukasz – GRATULUJĘ!”

Anna Ś:
„Niesamowite jak szybki  i skuteczny jest to sposób na pozbycie się wewnętrznego napięcia. Możliwość lepszego poznania siebie i uwolnienie od strachu. Łukasz przekazuje wiedzę w bardzo prosty i przystępny sposób. Polecam.”

Agnieszka:
„Szkolenie z metody Ok, może tak być pomogło mi zrozumieć i nauczyło mnie pracy nad swoimi emocjami. Okazało się, że coś czego się bałam przez KILKA LAT  stało się banalnie proste do zaakceptowania. To proste narzędzie, bo wystarczy przelać na papier swoje obawy i popracować chwilę nad nimi Okejowaniem. Łukasz jest świetnym mentorem!”

Renata:
„Metoda Ok, jest bardzo OK! 🙂 🙂 🙂 Wychodzę przekonana na 100% do pozytywnych efektów metody.”

Kamila:
„Łatwa metoda pracy nad sobą. Do stosowania na codzień. Na pewno będę Okejować.”

Jola:
„Uważam, że Okejowanie jest świetną metodą na radzenie sobie ze swoimi problemami życiowymi. Świetnie przekazana, oparta na konkretach i realnych efektach.”

Ela:
„Ok, może tak być! to bardzo dobra metoda do uwalniania się od natrętnych myśli, do odnalezienia spokoju wewnętrznego. Dziękuję!”

Karol Kopiec:
„Metoda Łukasza jest naprawdę skuteczna! POlecam wszystkim chcącym panować nad swoimi emocjami.”

Sylwia:
„Bardzo fajna metoda. Pozwala w naturalny sposób pozbyć się swoich lęków. Dużo uświadomienia odnośnie mechanizmów naszych emocji. Zburzyłam dzisiaj w sobie wiele stereotypów.”

Rafał:
„Metoda Ok, może tak być jest superancka! Pozwala inaczej spojrzec na sprawy, które nas męczą i trzymają w kletce. Doskonała metoda na pozbycie się tego, co sprawia, że stresujemy się!”

Anonim: „Metoda zmienia całkowicie tok myślenia! Mam spokój i wiem, że poradzę sobie z moimi problemami. Poczułam na sobie jej efekt. Będę pracować nad sobą codziennie.”

Joanna:
„Metoda jest dla mnie objawieniem. Pozbyłam się większości leków, zaakceptowałam siebie, mam akceptację na to, co się dzieje w moim życiu. Metoda daje siłę, odwagę, poczucie, że cokolwiek się wydarzy to sobie z tym poradzę i odzyskam równowagę. Czuję dużą wdzięczność za wszystko, co mnie spotyka. Dziękuję!”

Ewelina:
„Szkolenie bardzo fajnie przeprowadzone. Jestem zachwycona treścią i przebiegiem. Myślę, że masz Łukaszu dar.”

Anonim:
„TO ZA PROSTE, ABY DZIAŁAŁO, A JEDNAK DZIAŁA DOSKONALE!!!”

Anna Cherry:
„Metoda łamie wszystkie znane mi schematy!”

Monika:
„Dzisiaj otrzymałam narzędzie, które spowodowało, że poczułam się dużo lepiej i w razie kryzysu będę wiedziała, co z tym robić.”

Paulina:
„REWELACJA! Jedyne w życiu szkolenie, po którym wiem co mam robić. Mam narzędzie, które wdrażam od razu. Wiem o co chodzi. Czuję ulgę. Kamień z serca. Dzięki za to, co robisz Łukasz. Rób to ludziom dalej! Czuję spokój. Idę dalej. Jestem wolna. Mogę zacząć nowe rzeczy.

Angelika Koczan:
„Prosta metoda, która działa. Pomaga zaakceptować to, co mnie spotkało lub co boje się, że mnie spotka. Dzięki Okejowaniu inaczej spojrzałam na moje życie. „

Mateusz Zarzecki:
„Tym szkoleniem przekonałeś mnie do stosowania metody na co dzień. Pozdrawiam serdecznie!”

Agnieszka:
„Niesamowita ulga i spokój i to po pierwszym Okejowaniu! Nie spodziewałam się, że tak proste podejście spowoduje uczucie pogodzenia się z sytuacją. Zamierzam korzystać w codziennych sytuacjach z metody. Jest rewelacyjna. Dziekuję!”

Marcelina:
„Twoja metoda Łukasz jest jednocześnie prosta i skuteczna. Po pierwszym zastosowaniu problemy stają się śmieszne, spada chęć wyolbrzymiania ich, stają się tylko sytuacją do rozwiązania.”

Ula:
„Ok, może tak być, daje ludziom spokój i nadzieję. Piękne jest to co stworzyłeś!”

Paweł:
„TO NIESAMOWITE JAK WIELOLETNIE PROBLEMY MOŻNA PRZEPRACOWAĆ W KILKU RUCHACH. ZASKAKUJĄCO PROSTA. GENIALNIE OBNAŻA POZIOM LĘKU I FRUSTRACJI WYNIKAJĄCYCH Z BRAKU ZGODY NA ZACHOWANIA INNYCH. NIE TYLKO POMAGA POZBYĆ SIĘ STRESU, ALE RÓWNIEŻ ZAJRZEĆ W GŁĄB SIEBIE.”

Tomek:
„Metoda skuteczna, łatwa. Za jej pomocą można skutecznie pozbyć się emocji „nieprzyjemnych” 😉 i zaakceptować to, co nas do tej pory bolało. Będę stosował za każdym razem, gdy emocje będą przeszkadzały mi w życiu. Jest kilka spraw do przeokejowania. Zrobię to jak najszybciej! Polecam wszystkim a Tobie dziękuję! Tomek”

Zuzanna:
„Dziękuję bardzo za szkolenie! Uważam, że metoda me ogromny potencjał i warto zachęcić ludzi, by się jej uczyli. Tak wiele, niepotrzebnych lęków, stresów zatruwa nam życie, a można się ich pozbyć jak widać szybko i skutecznie. Weszłam tutaj spięta i niepewna, jak zawsze gdy mam spotkać nowych ludzi. Po okejowaniu czuję, że mogę otworzyć się i dalej poznawać innych oraz siebie samą. To umożliwi mi rozwój i pomoże osiągnąć moje cele oraz budować zdrowe relacje z najbliższymi. Wiem, że dam radę i już nie będę musiała uciekać!”

Grażyna L.:
„Bardzo interesująca i ciekawa metoda. Jestem zafascynowana i mój problem stopniał do „0” dzięki działaniom, ćwiczeniom Pana Łukasza. Wspaniały człowiek, znakomicie i komunikatywnie prowadzone zajęcia. Bardzo dziękuję!!!”

Maria:
„Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona taką fajną metodą. Nie wierzyłam, że jest skuteczna. Mój największy problem został rozwiązany. Łukasz jest skuteczny. Na pewno skorzystam z tej pomocy. Polecam gorąco wszystkim. „

Elżbieta:
„Pomimo mojej częstej pracy nad sobą częściej skupiałam się na myślach. Nie sądziłam, że metoda tak działa, że po kilku minutach coś, co mnie wkurzało niesamowicie teraz nie robi na mnie żadnego wrażenia. Nie czuję nic bo przecież nie mam na to wpływu. Liczę na to, że moja sumienna praca z tą metodą pomoże mi w wielu aspektach mojego życia. Dziękuję za mile spędzony czas oraz kolejną szansę na poprawę jakości mojego życia.”

Uczestnik: „Intuicyjna i prosta. Mega narzędzie do pracy z sytuacjami codziennymi. Otwiera miejsce na szczery dialog wewnętrzny. Skuteczna w rozliczaniu się z przeszłością. Pozwala otworzyć się na najmocniejsze emocje.”

Monika O.:
„Metoda pozwala na pokonanie lęków. Dzięki niej można dostrzec co jest faktem, a co tylko wytworem naszej wyobraźni. Moje reakcje już nie mają nade mną władzy! Stałam się obserwatorem, który może dokonać zmian na lepsze.”

Maciej:
„Byłem bardzo sceptyczny, a okazało się, że metoda Łukasza jest zaskakująco skuteczna. Nie spodziewałem się rozwiązania swoich problemów. Łukasz intuicyjnie znalazł sedno i pokazał jak pracować nad moimi tematami.”

Magdalena:
„Metoda Ok, może tak być! to rewelacyjny sposób na odkrywanie i przepracowywanie swoich emocji. Dzięki temu łatwiej się z nimi pogodzić i osiągnąć wewnętrzny spokój. Wspaniale było gdyby ludzie mieli do niej dostęp jak najwcześniej w życiu! Może kiedyś będzie przedmiotem w szkole?”

Paulina:
„Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona metodą Łukasza ze względu na łatwość przeprowadzania procesu i jego formę. Metoda pozwala zaakceptować noszone latami lęki, żal, pretensje i pozwolić nam żyć pełniej! Pozwala żyć z bliskimi bez bólu minionych doświadczeń oraz uzmysłowić sobie, że wszystkie ograniczenia istnieją tylko w naszej głowie. Systematyczna praca metodą pozwoli każdemu poprawić znacząco jakość jego życia. Warunek to uczciwe stosowanie metody wg zalecenia twórcy. Dziękuję serdecznie, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu i Łukaszowi za czas jaki poświęcił mojemu problemowi z wielką empatią!”

Bartłomiej:
„Metoda bardzo prosta i skuteczna. Piszę kilka godzin po jej poznaniu. Będę praktykował cały czas! Nie mogę się doczekać większych i trwałych efektów. Szkolenie bardzo inspirujące. MIałem szczęście wziąć udział w kameralnym spotkaniu! Polecam.”

Łukasz Gacek:
„Świetna metoda. Uwalnia prawdziwie emocje. Pozwala radzić sobie z problemami. Poczułem ulgę! Nabrałem dystansu do siebie i innych w zaledwie kilka minut!”

Edyta:
„Trudno mi było wyobrazić sobie, że akceptacja tego, co nieakceptowalne przynosi ulgę i daje szansę, żeby zmienić coś w sobie. Sprawia, że walczę o siebie, ale już inaczej, mądrzej. Metoda jest trywialnie prosta, nie pozostawia miejsca na wątpliwości. Aż nie ogarniam tego spokoju, który się we mnie pojawia! :D”

Greta:
„Praca mnie bardzo zaskoczyła. Jest krótka, głęboka i prosta. Po pracy czuję się lepiej, dużo lepiej. Czuję głęboki luz w środku.”

Krzysztof:
„Metoda Ok, może tak być to sposób na to z czym w codziennym życiu poradzić sobie nie możemy. Daje nam możliwość dotarcia do własnej podświadomości w prosty sposób. Daje radość w życiu, po jej wdrożeniu.”

Uczestnik:
„Metoda uzmysławia ukryte lęki i strach, które chowają się pod przyziemnymi problemami. Dzięki niej można wniknąć głębiej i zrozumieć leki życiowych zmagań. Jest plusem jest prostota.”

Uczestnik:
„ Metoda jest bardzo skuteczna, co widać w czasie warsztatów. Pozwala przyśpieszyć proces rozwiązywania problemów życiowych. Oczyszcza z gonitwy myślowej. Ukazuje jak prostym sposobem można pomóc sobie wyjść z trudnych emocji.”

Ewa Wnukowska:
„NIezwykle prosta i zaskakująco skuteczna metoda akceptacji. Otrzymałam narzędzie, dzięki któremu osiągnięcie wewnętrznego spokoju jest możliwe i to w stosunkowo, krótkim czasie (bardzo krótkim). Uwolnienie się od wewnętrznych konfliktów emocjonalnych, spokój, zgoda – myślę, że każdy z nas chciałby to czuć. Dziękuję Łukasz.”

Angelika:
„Uważam, że metoda Okejowania mimo swojej prostoty jest zaskakująco skuteczna. Pozwala wyzbyć się leku i spojrzeć na pierwotny problem z dystansem i ostatecznie pozbyć się go! Dziękuję za możliwość jej poznania!”

Beata K.:
„ Metoda bardzo zaskakująca bo w szybki sposób pozwala uwolnić się namnażających się obaw o coś, co w rezultacie jest zupełnie nieważne. Obawy czy lęk o nasze projekcje – wystarczy zdać sobie sprawę co najgorszego w danej sytuacji może się stać, do czego to może doprowadzić i zdamy sobie sprawę, że to nie jest najgorsze. To nas nie doprowadzi do katastrofy. Główny problem czy obawy stają się zupełnie nieważne. Sami stwarzamy w naszych głowach problemy często je wyolbrzymiamy, a po zastosowaniu metody znikają i to w błyskawicznym tempie.”

Karolina K.:
„Metoda genialna w swojej prostocie. Do zastosowania w każdym momencie i każdych warunkach. Pozwala prawdziwie zdefiniować problem i poznać samych siebie. Pomaga zadbać o siebie samego i poukładać relacje z innymi ludźmi.”

Agnieszka:
„NIesamowita ulga i spokój po pierwszym okejowaniu! Nie spodziewałam się, że tak proste podejście spowoduje uczucie pogodzenia się z sytuacją. Zamierzam codziennie korzystać z metody bo jest rewelacyjna! Dziękuję 🙂 :)”

Iwona:
„Pierwszy raz spotkałam się z taką metodą. Rozwiąże bardzo szybko swoje problemy. Problemy, z którymi zmagałam się od lat nagle „odleciały”. Będę polecać z czystym sercem. Dziękuję za tak wielką zmianą!”

Wioletta Mruk:
„W piękną słoneczną sobotę wybrałem się na szkolenie z metody „ok, może tak być!”. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać i tu zostałam bardzo mile zaskoczona. Metoda potrafi w bardzo szybki sposób dotrzeć do naszego wnętrza (które przynajmniej w moim przypadku jest pokłócone ze mną). Daje możliwość szybkiego i przede wszystkim skuteczny sposób pozbyć się moich „demonów”. Będę stosować metodę w życiu codziennym.”

Alina:
„Łukaszu, Twoja metoda z pewnością pozwala spojrzeć na stresujące dotychczas kwestie w bardziej obiektywny sposób, zwiększa świadomość, ułatwia kontakt ze sobą, pozwala lepiej siebie zrozumieć, dotrzeć do podświadomych treści swoich obaw, a dzięki temu trwać w równowadze witać każdy dzień bardziej poznawczo niż obronnie.”

Katarzyna:
„Metoda prosta, jasna i przede wszystkim skuteczna. Do użycia na tu i teraz. Dzięki okejowaniu pomogłem sobie budować szczęście”

Agnieszka Tercjak:
„Metoda pozwoliła mi uświadomić sobie coś, co wydawało się logiczne, ale zwyczajnie wcześniej nie przyszło mi do głowy. To najbardziej klarowna metoda z jaką miałam do czynienia. Mam jeszcze pewne pytania dotyczące pogłębiania procesu, ale jestem przekonana, że wszystko da się nią przepracować. Czuję spokój! Cieszę się, że mogłam tu być i otrzymać narzędzie do pracy nad sobą. Dziękuję :)”

Małgorzata Staniszewska:
„Metoda Ok jest inspirująca jak na pierwszy raz poczułam ulgę i wewnętrzny komfort. Będę Okejować!”

Patryk Zieliński:
„Po pierwszych doświadczeniach efekt jest fenomenalny. Sam proces działa szybko i skutecznie. Nie wiadomo kiedy 🙂 Dzięki metodzie poczułem się od razu lżej i odkryłem zaskakujące rzeczy na swój temat. Nie mogę doczekać się pracy nad sobą i kolejnymi lękami. Czuje, że to mój przełom.”

Paweł:
„Łukasz mam ochotę napisać, że nie potrzebuję Twojej metody! To co zrobiłeś na spotkaniu odblokowało po prostu wszystko. Samo uświadomienie sobie, że codzienność która mnie dobijała, ludzie którzy mnie nie rozumieli lub wpływali na moją przestrzeń destruktywnie – to wszystko nie zagraża mojemu życiu! Na prawdę. Po szkoleniu na którym byłem mokry od emocji i przerobiliśmy chyba 3 moje lęki, największe i najtrudniejsze jakie znalazłem + doświadczenia innych uczestników, to sprawiło że nie sięgałem po OKejownik nigdy więcej. Przez kilka miesięcy. Mało tego – nie robiłem schematu ANI RAZ.
Samo spotkanie warsztatowe sprawiło, że:
– jestem gigantycznie pewny siebie – swoich możliwości
– swoich lat pracy aby być tu gdzie jestem – przez to poczucia własnej wartości
– znalazłem nowe siły na motywację najbliższych i ta energia przelewa się również na nich
– skutecznie i niemalże całkowicie wymknąłem się spod wpływu mojego szefa, który działał na mnie bardzo destruktywnie i emocjonalnie, stałem się skupiony na zadaniach przez to domykam kilka/naście spraw dziennie – on to widzi a mój autorytet jako wszechstronnego specjalisty rośnie z miesiąca na miesiąc
– i ostatnie być może najważniejsze – dotychczas ulegałem innym bo zostałem tak wychowany od dziecka, aby być grzecznym i poukładanym, ile razy komuś odmawiałem czułem dyskomfort, więc zgadzałem się na rzeczy których nie chciałem się podejmować
– dzięki Tobie czuję, że gdy z drugiej strony jest opór (gdy odmawiam) to znaczy, że decyzja służy mnie a nie komuś – ile razy mam to odczucie czyjegoś oporu – wiem, że robię dobrze i działam dla swojego dobra! to uczucie oporu to dla mnie jak linie wyznaczające pas drogi na autostradzie – wskazują dobry kierunek ?
Na prawdę – to wszystko zmieniło się tylko po warsztatach.
W ciągu jednego dnia – kilku godzin pracy.
Dziękuję, że przyjechałeś wtedy dla naszej czwórki i nie odwołałeś terminu.”

Aleksandra:
„Wielkie zdumienie metodą Łukasza. Proste kroki, a dotykają najgłębszych spraw i puszczają najsilniejsze emocje. Szybko przestaje boleć. Łukasz wzbudza zaufanie i jest bardzo autentyczny, pomaga się otworzyć. Naprawdę warto poznać metodę i zapracować sobie na lepszą jakość życia.”

Joanna:
„Podoba mi się. Same konkrety bez filozofowania. Metoda jest wspaniała. Prosta i skuteczna. Zero zbędnego lania wody. Aż trudno uwierzyć, że tak proste narzędzie może zdziałać tak dużo.”

Damian Karpiński:
„Jestem zdumiony i w przyjemnym szoku, że tak łatwo można odpuścić wiele spraw, które nosiłem w sobie od lat i już straciłem nadzieje na ich odpuszczenie. Cieszę się, że posiadłem tak cudowną wiedzę. Pójdę z nią w życie!”

Anna:
„Metoda zaskakująco prosta. Łatwa do przeprowadzenia samodzielnie. Rezultaty są natychmiastowe i dające ulgę. Kamień z serca! Będę polecała każdemu!”

Justyna:
„Szkolenie bardzo ciekawe i daje gotowy sposób na radzenie sobie z głęboko zakorzenionymi w sobie przekonaniami i lękami. W 10 minut napięcia zniknęły i lęki zniknęły! Ulga!”