Klienci o metodach

Klienci o metodach

Na przestrzeni ostatnich lat nauczania moich metod spotkałem się z ogromną wdzięcznością ludzi. Zwracają się do osoby z problemami oraz bez problemów – chcą jeszcze bardziej poprawić jakoś swoje życia.

Zgłaszają ludzie z wielu środowisk, zawodów czy religii. Nie ma znaczenia skąd jesteś, jaki jesteś, jaką masz przeszłość jeśli pragniesz spokoju wewnętrznego to możesz go osiągnąć dzięki metodom jakich uczę.

Prawnicy, lekarze, mamy, tatusiowie, pracownicy biurowi, pracownicy fizyczni, ludzie z całej polski oraz Polonia, a także osoby obco-jężyczne – uczę w języku angielskim! Zgłaszają się do mnie nawet psycholodzy oraz psychiatrzy, aby opanować Okejowanie© i poprawić swoje własne życia lub życie innych jeśli przejdą kurs trenerski pod moim okiem, a tym samym zostaną moimi uczniami!

Nie spotkałem się nigdy z żadną negatywną opinią. Dlaczego tak jest?
Jest tak, ponieważ opracowane przeze mnie metody nie działają tylko w dwóch przypadkach:

  1. kiedy metody nie są używane
  2. kiedy metody nie są używane prawidłowo

W każdym innym przypadku niż wymienione działają zawsze bez zarzutu, a raczej to człowiek działa nimi bez zarzutu. Potrzeba tutaj wiedzy, samoświadomości, uwagi oraz uporu.

Kiedy ktoś postanawia szczerze rozwiązać swoje problemy to robi to niezależnie od czasu, ilości nauki, wiary, wsparcia innych.

Jeśli ktoś jest bardzo zdeterminowany aby wprowadzić zmiany w sobie i swoim życiu będzie bardzo zadowolony z technik samodoskonalenia, które opracowałem oraz pragnę przekazać światu.

Przez wiele lat szukałem odpowiednich narzędzie od pracy na samym sobą. Po uporządkowaniu swoich wszystkich spraw emocjonalnych, mentalnych i życiowych mogę popatrzeć wstecz z dumą i powiedzieć „ZROBIŁEM TO! URATOWAŁEM SWOJE ŻYCIE.”

Mam nieopisaną wdzięczność do metod, których uczę. One odmieniły mi życie. Trzeba jedynie nauczyć się ich oraz praktykować z zaangażowaniem. Jeśli naprawdę pragniesz zmiany to nie będzie to stanowiło dla Ciebie nigdy problemu aby wykonać kolka bardzo prostych kroków każdego dnia dla dobra swoich emocji i myśli!

Twoje życie leży w Twoich rękach, a ja pragnę Ci uświadomić, że masz w sobie siłę oraz zdolność do stworzenia życia wolnego od bólu, cierpienia emocji, lęku, strachu i samotności. Otwórz się na wiedzę oraz pracę nad sobą, a zobaczysz ile jesteś wstanie zrobić dla siebie i swoich bliskich.

Zapoznaj się z opiniami ludzi, którzy na przestrzeni ostatnich lat skorzystali z metod ze wspaniałymi efektami. Napisz do mnie jeśli będziesz miał pytania. Nie odpuszczaj nigdy i walcz o siebie mądrze!

Wspieram
Łukasz