Sesje indywidualne

Sesja Źródła problemów

Czy wiesz, co jest podstawą wszystkich  problemów z emocjami, sposobem myślenia czy ciągłym powtarzaniem tych samych błędów w relacjach z innymi i życiu w ogóle?

Konflikty wewnętrzne. To one są podstawą narastających w nas emocji oraz bardzo obronnego sposobu myślenia w stosunku do nas samych, innych ludzi i świata.

Co jest dokładną przyczyną powstawania konfliktów możesz się dowiedzieć na sesji z metody Ok, może tak być!© oraz przepracować konflikty, natomiast bez świadomości tego, jakie konkretnie konflikty nosisz w sobie nie ma sensu brać się za jakąkolwiek pracę nad sobą – bo nad czym będziesz pracował?

Pierwszym etapem, jaki zawsze trzeba wykonać, to porządne rozpisanie wewnętrznych konfliktów. Sporządzenie listy, która pokazuje nam ilość tych konfliktów oraz czego dotyczą. Tym właśnie zajmujemy się na sesji Źródła Problemów.

Potrzebujemy  na takiej sesji jedynie kartek papieru oraz czegoś do pisania. Po czym notujesz na kartce szczerze co Ci leży w środku a ja odpowiednimi pytaniami pomagam Ci to nazwać właściwie, nakierowuje. Ty odkrywasz, zapisujesz i tak do wyczerpania tematu. Zapisujemy to, co Cię boli, czego się boisz, co sprawia ból! np.

  1. Nie poradzę sobie
  2. Zawsze już będę czuł się samotny
  3. Nikt mnie nie wspiera

Lista musi być pełna konkretów. Będziesz wiedział, że napisałeś właściwe zdania (konflikty) jeśli będziesz czuł wyraźne negatywne emocje przy czytaniu tych zdań. Moim zdaniem jest pomóc Ci wyłapać wszystko. Mam ogromne doświadczenie w tym, więc nic nam nie umknie!

SAMO UŚWIADOMIENIE SOBIE TYCH KONFLIKTÓW BARDZO POMAGA
Zaczynasz czuć zdrową kontrolę, ponieważ wiesz już co jest przyczyną Twojego cierpienia.
Wiesz, że jedynie trzeba się od tego uwolnić, aby iść dalej.

Po takiej sesji rozpoznawczej można przejść do następnego drugiego etapu czy praca metodą Ok, może tak być!©

Wartość sesji: 200zł
Czas sesji: 1h

Jeśli chcesz skorzystać z tej sesji, a tym samym poznać swoje wewnętrznych konflikty oraz  szybko i skutecznie uwolnić się od nich skorzystaj z komunikatora poniżej!