Szkolenia otwarte

Wyjątkowa Obecność© Wkrótce!

CO TO JEST OBECNOŚĆ?

Obecność to stan umysłu oraz emocji, który charakteryzuje spokój wewnętrzny.  Dzięki obecności stajemy się uważni na to co jest w tu i teraz. Tracimy obecność ze względu na świat myśli, w którym zatapiamy się za bardzo. Zbyt często jesteśmy tak pochłonięci myśleniem o rzeczywistości, o sprawach życiowych, że jesteśmy całkowicie nieobecni, nieuważni, nie uczestniczymy w życiu świadomie.  Zaczynamy coraz częściej żyć w naszych głowach, a nie w tu i teraz. Toczymy niezliczone ilości rozważań z których często nic nie wynika. Tracimy cenny czas w życiu!

Kiedy umysł chce korzystać z nas, aby realizować potrzeby swojego Ego, a nie my nie korzystamy z umysłu zaczynają się nasze problemy życiowe, ponieważ ZACHOWUJEMY SIĘ JAK AUTOMATY, nie panujemy nad swoim umysłem. Przebywanie nieustannie w świecie rozważań i wyobrażeń nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem! 

Obecność to stan bycia świadomym oraz uznania dla istnienia swoich myśli, emocji oraz tego, co się teraz dzieje bez wdawania się w niepotrzebne rozważania o nich. Jeśli bycie obecnym staje się dla nas stylem życia i praktykujemy życie w obecności każdego dnia to jakość naszego istnienia zmienia się  diametralnie na lepsze.

Obecność to wyjątkowy stan umysłu i ciała, w którym zaznajesz spokoju, skupienia, radości z istnienia, a przede wszystkim zaznajesz głębokiej więzi z tym, co istnieje.

a

CZYM JEST WYJĄTKOWA OBECNOŚĆ©?

„Nie czuję już tej bariery między mną, a tym na co patrzę, nie czuję się oddzielony”

– Powiedział Arkadiusz jeden z uczestników sesji indywidualnej z Wyjątkowej Obecności©

Bardzo się ucieszyłem, kiedy usłyszałem te słowa, ponieważ nie da się tego lepiej już opisać. Poczułem spełnienie, że nie tylko ja od tej pory będę zaznawał życia w nieopisanej bliskości z rzeczywistością!

Brak obecności powoduje, że czujemy się oddzieleni od tego, co widzimy. Kiedy  jednak uruchamiamy w sobie tryb obecności to zaczynamy doświadczać głębokiej przyjaźni z rzeczywistością, bliskości, zrozumienia i poczucia sensu istnienia.

Możesz praktykować tę prostą metodę kiedy zechcesz i gdzie chcesz, nieustannie tworząc w sobie te zdrowe nawyki nieoceniania rzeczywistości lecz współistnienia z nią. Na co dzień mamy bardzo wiele okazji do tworzenia ocen, ale potem robimy to nawykowo w niekontrolowany sposób oraz wtedy, kiedy jest to już zbędne.

Oceniamy ludzi, miejsca, rzeczy jakby to było nam do czegoś potrzebne! Nie jest, oczywiście, że nie jest.

TO CZEGO KAŻDY Z NAS POTRZEBUJE TO KORZYSTAĆ Z POTENCJAŁU NASZEGO UMYSŁU WTEDY, KIEDY TO JEST REALNIE POTRZEBNE I PRZYDATNE

Wyjątkowa Obecność© to metoda dzięki której staniesz się obecny kiedy tylko będziesz chciał i czuł, że potrzebujesz.

a

DLA KOGO?

Dla każdego bez względu na wiek i doświadczenia. Dla każdego bez wyjątku. Każdy z nas potrzebuje obecności, a nie ciągłego pływania w wyobrażeniach umysłu. Z pomocą Wyjątkowej Obecności© każdy może poradzić sobie nawet z najsilniejszymi stanami nieobecności i odrealnienia. Metoda wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu. Żadnych cudów i oszukiwania siebie, tylko konkrente odczuwalne od razu efekty. Stosowana w życiu daje nowy sposób patrzenia na świat. Człowiek wolny od nadmiernej ilości trudnych emocji i myśli widzi świat realnie, bardziej obiektywnie, docenia więcej, jego reakcje są adekwatne do sytuacji, cieszy się życiem.

a

CO DAJE WYJĄTKOWA OBECNOŚĆ©?

 • Zobaczysz świat z innej perspektywy
 • Docenisz rzeczywistość
 • Poczujesz się jakbyś wybudził się ze snu
 • Zrozumiesz jak piękny jest świat, który Cię otacza
 • Zaczniesz cieszyć się drobnymi rzeczami
 • Kolory staną się bardzo żywe, a kształty wyraziste
 • Poczujesz wdzięczność i sens istnienia
 • Znacznie poprawi Ci się koncentracja
 • Poprawi Ci się pamięć
 • Przestaniesz reagować automatycznie
 • Łatwiej będzie CI być sobą
 • Kiedy inni będą wpadali w panikę, Ty zachowasz obecność
 • Będziesz widział wszystko bardzo obiektywnie
 • Zaczniesz żyć w większym spełnieniu
 • Przestaniesz uciekać od samotności
 • Zrozumiesz, że do szczęścia niewiele potrzebujesz
 • Uzmysłowisz sobie, że rzeczywistość jest bezpieczna i niesie ze sobą wiele dobrego
 • Poczujesz głęboką bliskość z rzeczywistością

a

JAK TO DZIAŁA?

Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Wyjątkowa Obecność© to bardzo łatwa w zastosowaniu zawsze i wszędzie metoda, która przynosi realne efekty od razu!

Metoda polega na wykonaniu kilku prostych sekwencji polegających na odpowiednim sposobie patrzenia i reagowania na rzeczywistość, miejsca, przedmioty, ludzi.

Na pewno zauważyłeś, że masz różne stany emocji oraz różne myśli na temat miejsc, przedmiotów czy ludzi. Niekiedy bardzo nieprzyjemne, albo obciążające, odrywające Cię od realnej relacji z tymi rzeczami i zabiera dostęp do obiektywnej oceny i odbioru.

Nauczyliśmy się nieustannie myśleć i bać się przestać myśleć. Wytworzyliśmy bardzo niezdrowe odruchy, które powodują tylko więcej chorób takich jak nerwica czy depresja. Powinnismy myśleć kiedy to jest potrzebne, a nasz mózg jest o wiele bardziej wydajny i tworzy genialne olśnienia. MOŻESZ NIEUSTANNIE PRZYGLĄDAĆ SIĘ RZECZYWISTOŚCI, ALBO MYŚLENIU O RZECZYWISTOŚCI. Zgadnij co jest bardziej prawdziwe i zdrowe dla Ciebie?

Po zastosowaniu Wyjątkowej Obecności© następuje RESET naszego stanu emocji i myśli względem tego, na co patrzymy, czego doświadczamy i pojawia się spokój, cisza umysłu lub bardzo obiektywne spojrzenie. Zaczynamy widzieć rzeczywistość przejrzyście i w bliskości.

 

PLAN SZKOLENIA:
Część 1 – wstęp
Część 2 – wiedza merytoryczna o metodzie
Część 3 – demonstracja
Część 4 – praktyka

MIEJSCE: Warszawa 
CZAS TRWANIA: od 10:00 do 18:00

DOSTĘPNE MIEJSCA: 15

Do zobaczenia na Wyjątkowej Obecności©
Wspieram
Łukasz