Sesje indywidualne

Sesja Wglądy©

Jest to sposób pracy z podświadomością w celu uzyskania inspirujących wglądów, które mogą bardzo pomóc zrozumieć siebie, życie, innych, sytuację, wyzwania, przeszłość.

Mamy myśli opisujące przeszłość, teraźniejszość oraz wizje przyszłości. Mało kto jednak zauważa, że wiele z myśli które mamy mogą być przejawiem INTUICJI czyli głosu naszej podświadomości przedostającego się prosto do naszego świadomego JA. 

Większość z nas ignoruje takie sygnały tym bardziej, że najczęściej są to obrazy bardzo symboliczne i wydawało by się niezwykle niepasujące do niczego. Wystarczy jednak chwila uwagi poświęcona tym obrazom, aby pojawiło się w nas zrozumienie tego, co pragną nam przekazać. 

 

Praca z Wglądem polega na zadaniu mi pytania oraz na otrzymaniu odpowiedzi za moim pośrednictwem. Odpowiedź bez względu na rodzaj pracy czy osobistej ze mną, czy online jest nagrywana, więc można do niej powracać oraz analizować, uczyć się, inspirować.

Wielu osobom Wglądy© pomogły poukładać życie dzięki temu, że słuchały uważnie i wracały co jakiś czas do nagrań. Tę wiedzę zawartą w nagraniach trzeba zgłębiać.

WGLĄDY© STANOWIĄ BAZĘ DO NAUKI I NIGDY NIE ZWOLNIĄ NIKOGO Z MYŚLENIA ORAZ PODEJMOWANIA ODPOWIEDZIANYCH DECYZJI. SĄ PUNKTEM WYJŚCIA, A NIE GOTOWYM ROZWIĄZANIEM. 

Sesja i jej wartość:

  • może odbyć się osobiście 400zł
  • online 300zł
  • online zdalnie za pomocą nagranego pliku mp3 200zł

Aby zapisać się lub zadać pytanie wystarczy skorzystać z formularza zgłoszeniowego poniżej!