Sesje indywidualne

Sesja Wglądy©

Jest to sposób pracy z podświadomością w celu uzyskania inspirujących wglądów, które mogą bardzo pomóc zrozumieć siebie, życie, innych, sytuację, wyzwania, przeszłość.

Mamy myśli opisujące przeszłość, teraźniejszość oraz wizje przyszłości. Mało kto jednak zauważa, że wiele z myśli które mamy mogą być przejawiem INTUICJI czyli głosu naszej podświadomości przedostającego się prosto do naszego świadomego JA. 

Większość z nas ignoruje takie sygnały tym bardziej, że najczęściej są to obrazy bardzo symboliczne i wydawało by się niezwykle niepasujące do niczego. Wystarczy jednak chwila uwagi poświęcona tym obrazom, aby pojawiło się w nas zrozumienie tego, co pragną nam przekazać. 

Intuicja nieustannie do nas przemawia i pragnie naszego szczęścia, powodzenia, bezpieczeństwa i miłości. Nauczyłem się bardzo szybko rozumieć ten głos intuicji oraz przekazywać go w logiczny sposób – urodziłem się z darem dużego dostępu do głosu intuicji, jednak musiałem dużo trenować, aby operować Wglądami© na takim poziomie jak dzisiaj.

Praca z Wglądem polega na zadaniu mi pytania oraz na otrzymaniu odpowiedzi za moim pośrednictwem. Odpowiedź bez względu na rodzaj pracy czy osobistej ze mną, czy online jest nagrywana, więc można do niej powracać oraz analizować, uczyć się, inspirować.

Wielu osobom Wglądy© odmieniły życie dzięki temu, że słuchały uważnie i wracały co jakiś czas do nagrań. Tę wiedzę zawartą w nagraniach trzeba zgłębiać.

Nie należy doszukiwać się we Wglądach© przepowiedni przyszłości choć nie raz tę przyszłość przedstawiały, a klienci potwierdzali prekognitywny charakter wizji. Moim celem jednak jest korzystać z Wglądów© jako ze źródła inspiracji do życia, a nie jako wyroczni czy pewnika!!!

WGLĄDY© STANOWIĄ BAZĘ DO NAUKI I NIGDY NIE ZWOLNIĄ NIKOGO Z MYŚLENIA ORAZ PODEJMOWANIA ODPOWIEDZIANYCH DECYZJI. SĄ PUNKTEM WYJŚCIA, A NIE GOTOWYM ROZWIĄZANIEM. 

Na górze strony na której teraz jesteś jest umieszczony film. To jeden z wglądów jaki przeprowadziłem dla jednej z klientek. Na początku jest zadane pytanie, potem Wgląd, a na końcu Wglądu jest opinia.

Sesja i jej wartość:

  • może odbyć się osobiście 400zł
  • online po przez skype 300zł
  • online zdalnie za pomocą nagranego pliku mp3 200zł

Aby zapisać się lub zadać pytanie wystarczy skorzystać z formularza zgłoszeniowego poniżej!