Sesje indywidualne

Sylwetka & Ok, może tak być!

a

ŁĄCZYMY SIŁY DLA CIEBIE

Razem z moją partnerką Victorią, która zajmuje się profesjonalnym kształtowaniem sylwetki postanowiliśmy stworzyć okazję osobom, które chcą zmienić swoje życie nie tylko emocjonalnie ale i fizycznie. Tworzymy wyjątkowy produkt dla osób, które pragną osiągnąć sylwetkę marzeń, zmienić styl życia, ale nie potrafią tego osiągnąć ze względu na stres emocjonalny oraz niewłaściwe nawyki, postawę i ograniczenia w myśleniu!

a

POZNAJ VICTORIĘ TWOJĄ TRENERKĘ

VICTORIA GOLDENSQUAT – DIETETYK, TRENERKA PERSONALNA ARTYSTEK, CELEBRYTEK, MODELEK ORAZ WSZYSTKICH KOBIET. ZAUFAŁY JEJ MIĘDZY INNYMI Agnieszka Hyży, Szindy, Mery Spolsky, Natalia Janoszek, I WIELE INNYCH.

 

UMYSŁ/EMOCJE I CIAŁO

Stwarzamy okazję do skorzystania ze współpracy z nami w celu osiągnięcia spokoju wewnętrznego oraz zadbanego, wyszczuplonego w zdrowy sposób ciała. Takie połączenie otworzy przed Tobą lepszy rozdział w Twoim życiu. Zdrowie emocjonalne oraz fizyczne.

Najczęściej ludzie skupiają się na tylko jednym aspekcie. Posiadają więcej spokoju wewnętrznego, ale ich ciało jest zaniedbane, albo dbają o ciało totalnie popadając w ignorancję względem swoich emocji. Bywa też, że ludzie dbają o ciało tak, jakby to miało rozwiązać ich wszystkie problemy emocjonalne. Jest też przekonanie, że spokojny umysł i emocje wystarczą aby ciało było zdrowe. Nic podobnego!

Jedynie połączenie spokojnego i zadbanego organizmu dają pełnię jakości i radości życia ze sobą samym! Wiemy to z Victorią z doświadczenia.

a

MNIE JUŻ PEWNIE ZNASZ!

 ŁUKASZ GĄTNICKI – WŁAŚCICIEL NEUROINTUICJA.PL ORAZ TWÓRCA METODY OK, MOŻE TAK BYĆ!©  ORAZ PRACY Z INTUICJĄ WGLĄDY©. NIEPRZEJEDNANA OSOBOWOŚĆ. PRAGNIE WIDZIEĆ JAK CIESZYSZ SIĘ SWOIM ŻYCIEM. CODZIENNIE PRZEPROWADZA SZKOLENIA INDYWIDUALNE ORAZ GRUPOWE ZE SWOICH AUTORSKICH NARZĘDZI. UCZY SWOICH METOD W POLSCE I ZA GRANICĄ. WIZJONER. PASJONAT INTUICYJNEGO ROZWOJU OSOBISTEGO I INNOWATOR. 

a

CO PROPONUJEMY?

Nasza usługa to prowadzone równolegle spotkania pracy nad ciałem oraz nad emocjami. Razem z Victorią poznasz tajniki modelowania sylwetki oraz zdrowego odżywiania, a ze mną opanujesz sprawdzone metody osiągania spokoju wewnętrznego nawet na największe problemy życiowe.

a

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

Wystarczy, że napiszesz do nas i umówisz się na płatną konsultację wstępną, gdzie przeprowadzimy z Tobą wywiad aby ustalić szczegóły dotyczące współpracy. WSPÓŁPRACUJEMY NA TERENIE WARSZAWY ORAZ ONLINE.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz: kontakt@neurointuicja.pl tel: 796385066, Instagram: lukasz_gatnicki_neurointuicja
Victoria: office@goldensquat.com tel: 507890369, Instagram: goldensquat

a

NASZ CENNIK

Konsultacja wstępna            400zł 1h

Współpraca:

miesięczna                             Ustalana indywidualnie
półroczna                               Ustalana indywidualnie
roczna                                     Ustalana indywidualnie

 

a

Pomożemy Ci dokonać wielkich zmian za pomocą codziennych małych kroków. Nasze ogromne doświadczenie, niezawodne metody i wyjątkowy styl stałej współpracy bezpośredniej, a także online stworzy dla Ciebie wielką okazję do zmian na lepsze. Będziemy z Tobą przez cały proces. Zawsze będziesz miał dostęp do naszej wiedzy oraz pomocy. Opiekujemy się, uczymy, wymagamy i z Twoją determinacją osiągniemy wspólnie Twój cel!