Sesje indywidualne

Pakiet: Pozytywna rewolucja

Przychodzi taki moment w życiu, gdzie stoisz u progu poważnej potrzeby zmian. Zauważasz, że poczucie Twojej wartości wymaga naprawy, a zmiany idą są nieuchronnie. Od Ciebie zależy jak je przejdziesz, co wybierzesz oraz jaki będzie tego efekt. Masz w swoich rękach swoje życie.

Każda nowa zmiana i realizowanie tej zmiany w życiu świadczy o jakiejś potrzebie, która zrodziła się w Tobie. Nawet najmniejszy postawiony krok w kierunku zmian wewnętrznych czy zewnętrznych jest wynikiem innego sposobu patrzenia na dotychczasowe sprawy. Zmieniasz się w środku i dlatego zmienia się Twoje życie. Twoje decyzje są jak wskaźnik pokazujący nową jakość w Tobie. Dobrze jest jeśli zmiany wewnątrz Ciebie były zmianami na lepsze, ponieważ tak samo każdy ruch w życiu będzie bardziej spełniający.

Ludzie cierpiący wewnętrznie, walczący, skonfliktowani podejmują ciągle złe decyzje.
Dlaczego tak jest?
Dlatego, że podejmując decyzje kierują się ucieczką przed tym cierpieniem. Uciekając w życiu od swoich problemów nie można zajść daleko.

PROBLEMY TRZEBA ROZWIĄZYWAĆ

Co innego jest, kiedy podejmujesz decyzje w spokoju emocji i myśli. Wtedy sprawy toczą się zupełnie inaczej. Wszystko dzieje się bardzo odpowiedzialnie, mądrze, uważnie oraz z zamysłem, z planem! Kierowani pozytywnymi emocjami dostrzegasz więcej i na więcej jesteś przygotowany!

Stajesz się gotowy na każdy ruch życia! Przyjmujesz go z pokorą i dlatego idziesz dalej nawet po nieudanych próbach. Podnosisz się. Widzisz lekcję od życia, a nie porażkę – stajesz się lepszym człowiekiem w służbie swoich marzeń, pragnień, celów przyziemnych oraz w służbie dla innych.

Dlatego metoda Ok, może tak być!© jest kluczowym narzędziem na tej drodze.

Jeśli będziesz bardzo świadomie pracował nad swoim wnętrzem odpowiednimi narzędziami, mając wgląd w siebie i swoje konflikty, strachy czy pragnienia, to będziesz w efekcie tak samo świadomie oraz z większą swobodą podejmował każdą nową decyzję. Nie ma gorszej rzeczy niż dryfowanie w błogiej nieświadomości braku odpowiedzialności za siebie!

Im więcej o sobie wiesz, tym lepiej potrafisz sobą zarządzać. Efektem tego są przyjazne nowe umiejętności i nawyki, które bardzo pomagają we wszystkich płaszczyznach życia. Jedną z takich umiejętności to OSIĄGANIE WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU, wewnętrznej równowagi, kiedy zajdzie taka potrzeba. Idealnym nawykiem staje się praca nad emocjami, systematyczność i dostrzeganie korzyści w każdej sytuacji.

Znać swoją głębię to znać swoje potrzeby, a im bardziej znamy swoje potrzeby, tym chętniej idziemy przez życie. Trudno jest żyć nie wiedząc czego się chce od życia, innych, siebie samego – wtedy nie wiadomo gdzie idziemy. Dlatego ŻYCIE TO PODRÓŻ DO SAMEGO SIEBIE.

Pozytywna rewolucja to proces dla ludzi, którzy pragną dużych pozytywnych zmian w swoim wnętrzu oraz życiu. Wiedzą, że zmianę na lepsze muszą zacząć od siebie. Chcą wziąć odpowiedzialność za swoje emocje, decyzje, czyny. Pragną wskazania kierunków przez co, będą oszczędzać czas dając jednocześnie z siebie jak najwięcej dla uzyskania wolności wewnętrznej!

Co będzie efektem pracy nad sobą pod moim czujnym okiem podczas tych wielu owocnych spotkań?

 • odbudujesz zdrowe i naturalne poczucie własnej wartości
 • zdobędziesz niezależność emocjonalną względem osób, rzeczy i miejsc
 • pogodzisz się i uwolnisz się od przeszłości bez względu na to jaka była
 • pokochasz siebie
 • zaczniesz osiągać długo odkładane cele osobiste
 • nauczysz się jak akceptować innych
 • przestaniesz się bać przyszłości
 • uwolnisz się od wszelkich toksyczności w Twoim życiu
 • przestaniesz cierpieć z powodu samotności
 • stworzysz sobie szansę na dojrzały i szczęśliwy związek
 • uwolnisz się od odczuwania ciśnienia narzuconego Ci z zewnątrz
 • przestaniesz być podatny na manipulacje
 • zaczniesz doceniać i cieszyć się prostymi chwilami
 • i wiele innych

 

Proces składa się z 15 sesji indywidualnych, na których odkryjemy i uwolnimy Twoje ograniczenia emocjonalne oraz intelektualne! Jest to praca nastawiona na konkretny cel, który wspólnie ustalimy i będziemy na niego pracowali razem systematycznie i sumiennie.

Tak wspomina swoją Pozytywną Rewolucję, prezenterka TVN, aktorka Anna Lucińska:

Anna Lucińska Ok może tak być neurointuicja„Praca z Łukaszem i jego autorską metodą Ok, może tak być! podbiła moje serce i umysł! Zaczęło się od tego, że znajomy polecił mi pracę z Łukaszem i stwierdziłam, ze spróbuje!
Od tamtego czasu, pracując z Łukaszem lepiej poznałam siebie i już wiem czego chcę od życia! Pokonałam swoje lęki, wyzbyłam się ich i stałam sie pewniejsza siebie! Początki nie były łatwe ale uważam, że jak najbardziej było warto! Łukasz jest osobą, która z anielską cierpliwością i wyrozumiałością wysłucha każdego i wszystko wytłumaczy.
A metoda Okejowania, którą stworzył jest fenomenalna! …to jak działa przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Teraz już do szczęścia potrzebuję tylko okejownik (kto zacznie wspólprace z Łukaszem to będzie wiedział o co chodzi lub już wie). Była to najlepsza inwestycja w siebie, a zarazem najlepszy prezent, jaki mogłam sobie sprawić. Z czystym sumieniem polecam prace z Łukaszem! Kilku moich znajomych już mu zaufało tak jak ja!
Anna Lucińska”

Oto słowa Michała Leszka twórcy marki Kruger&Matz:

Michał Leszek Ok może tak być neurointuicja„Na pakiet „Głęboka transformacja” zdecydowałem się od razu po pierwszej sesji z Łukaszem na Skype. Już wtedy odczułem siłę i wartość metody „OK, może tak być!” i chciałem kontynuować pracę z Łukaszem ponieważ miałem namacalne dowody skuteczności jego metody oraz chciałem być prowadzony przez osobę której wiedziałem że mogę zaufać. Praca z Łukaszem choć nie zawsze łatwa to zawsze była i nadal jest dla mnie ogromną przyjemnością. Odkryłem przed nim wszystkie tajemnice mojego życia. Łukasz wytwarza doskonałą atmosferę zaufania i opieki a przede wszystkim zawsze kieruje się dobrem klienta słuchając jego potrzeb i dociekliwie poszukując odpowiednich zagadnień dzięki którym szybko i skutecznie doprowadza do transformacji i nowych wzorców myślenia i postępowania. To był niewątpliwie jeden z najważniejszych kroków na drodze mojego osobistego rozwoju a podczas miesięcznej pracy Łukasz z nauczyciela stał się również moim przyjacielem i tak jest do dzisiaj.
Michał Leszek”

Pozytywna Rewolucja może zajść w każdym. Trzeba po prostu zacząć działać i cieszyć się procesem oraz jego efektami w życiu.

Wartość pakietu:  3999 zł brutto
Czas pakietu: 15 x 1,5h

Skorzystaj z komunikatora poniżej jeśli chcesz umówić się na pakiet lub zadać pytania!