BLOG

Metoda Ok, może tak być!© w magazynie SENS

To dla mnie wyjątkowa chwila! Moja metoda została opisana w psychologicznym magazynie Sens!

W grudniowym numerze magazynu Sens jest opis metody oraz solidny artykuł pozwalający wniknąć w istotę metody. Jest możliwość przetestowania jej samodzielnie. Wyjątkowa chwila dla mnie jako twórcy metody oraz wieloletniego praktyka. Minęło już około 5 lat od kiedy opracowałem metodę. To wspaniały i pełen odkryć czas, który nadal trwa. Zamierzam cały czas kontynuować swoją pracę nad metodą oraz pracę z Wami, aby pomóc jak największej ilości ludzi w swoim życiu.

Metoda jest prosta, logiczna i skuteczna. Potrzeba jednak odstawić na bok swoje Ego i poddać się procesowi. Zachęcam gorąco do przeczytania artykułu opisanego w Sens i wejścia na drogę akceptacji z metodą Ok, może tak być!©

Nie spodziewałem się, że metodą zacznie zyskiwać tak duże uznanie. Od początku wiedziałem, że jest wyjątkowa oraz inna od tego, co obecnie oferuje świat – pomimo tego nie miałem nigdy śmiałości wyobrażać sobie takich sukcesów. To dla mnie wielkie wyróżnienie być opisanym w tak prestiżowym magazynie jak Sens.

a

Dziękuję z całego serca redakcji oraz Jolancie Marii Bernet za dostrzeżenie w mojej metodzie Ok, może tak być!© potencjału godnego opisania w magazynie dla szerszego grona czytelników pragnących skutecznych sposobów pracy nad sobą.

Wiem, że metoda jest rewolucyjna i bezkompromisowa – traktuję to jako jej atut, ponieważ większość naszych problemów wynika z braku zdecydowania, gotowości, wahań, prokrastynacji czy innych uników jakie stosujemy w życiu nawet o tym czasem nie wiedząc. Metoda uczy odpowiedzialności, zdecydowania, nie pozwala na półśrodki. Z każdym procesem stajesz się mocniejszy i bardziej otwarty na życie.

Albo się uwalniasz, albo nie. Ile pracy włożysz takie będziesz miał efekty. Jak bardzo będziesz trzymał się zaleceń, taką wolność uzyskasz. Wóz, albo przewóz. Zawsze powtarzam swoim podopiecznym, że albo będą uciekali od problemu albo go wezmą. Weź i ciesz się ulgą. Uciekaj i jeszcze dojrzewaj do zmiany. Nie ma innych dróg. To dużo ułatwia – a Ego może posmakować prawdziwej pokory, za którą idzie tylko spokój wewnętrzny.

Metoda daje nam szansę do poznania naszych największych słabości, abyśmy mogli uwolnić się od nich. Obnaży wszystkie gry w jakie gramy ze sobą samym, wszystkie manipulacje i pokaże ścieżkę do wolności!

Dziękuję za wsparcie kochani ludzie i bierzemy się do pracy. Okejujmy i uwalniajmy się od naszych demonów!

Wspieram
Łukasz

Ps. Napisz do mnie jeśli chcesz skutecznej pomocy w swoich problemach! Kliknij TUTAJ

 Dodaj komentarz

Click here to post a comment