Bez kategorii

Kameralny mini kurs z metody Ok, może tak być!© w każdy poniedziałek!

Uczenie metody Ok, może tak być!© jest drogą mojego życia i oddaje się jej w pełni. Dlatego postanowiłem stworzyć dodatkową okazję dla siebie do uczenia innych oraz dla innych do nauki metody w bardzo fajnej kameralnej atmosferze.

DLA KOGO?

Jedne osoby chcą i potrzebują pracy indywidualnej ze mną, ale nie chcą uczestniczyć w kursach grupowych. Są osoby, które wolą kursy grupowe, a nie potrzebują indywidualnego podejścia – chcą poznać metodę i samodzielnie nią pracować. A co z osobami, które nie chcą ani w dużych grupach, ani indywidualnie? Dla nich stworzyłem fajną okazję! Kameralny mini kurs z Metody Ok, może tak być!©  dla maksymalnie 4 osób.

Zaleta takiego mini kursu to większa bliskość i otwartość między uczestnikami. Większa swoboda i brak anonimowości, która często jest związana z większymi kursami jakie organizuję w największych miastach Polski. Zobacz gdzie odbywają się takie kursy kliknij TUTAJ.  Taki kameralny kurs to szybka nauka metody, rozmowy, praca nad konfliktami i możliwość poznania kogoś bardzo ciekawego.

JAKI JEST CEL MINI KURSU Z METODY?

Celem tego mini kursu z metody jest szybka nauka metody oraz zastosowanie jej na kilku przykładach, które już w znaczący sposób poprawią jakość życia tych osób. W tak małej grupie nauka przebiega bardzo przyjemnie.

SKĄD POMYSŁ?

Organizując kursy w największych miastach polski ilość zapisanych osób jest bardzo różna. Czasem jest to ponad 20 osób, a czasem nie kursu nie dochodzi, ponieważ zapisów jest za mało. Tu nie ma reguły. Czasem daty kursów nie odpowiadają osobom, pomimo tego, że chciałby uczestniczyć. Zdarzyło mi się jednak przyjechać do jekiegoś miasta dla 3,4 czy 5 osób. Taka praca był bardzo bliska, ciepła i spełniająca ze względu na głębię. Przy większym kursie jest bardzo energicznie i ciepło, blisko, jednak kiedy pracuję z paroma osobami to możemy wniknąć w głębsze sprawy i otworzyć się bardziej z korzyścią dla tych osób niż kiedy jest pełna sala osób.

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ MINI KURSY?

Mini kursy z metody dla maksymalnie 4 osób będą odbywały się w każdy poniedziałek o godzinie 18:00. Pierwszy kurs startuje w poniedziałek 6 maja 2019r.

ILE TRWA KURS?

Trzy godziny. Od 18:00 do 21:00 – ale jak znam życie to miło będzie posiedzieć nieco dłużej i porozmawiać o życiu i innych fascynujących sprawach 😉

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ MINI KURSY?

U mnie w miejscu gdzie przyjmuję do pracy indywidualnej czyli w WARSZAWIE przy ulicy Erazma Ciołka 12/123.

JAKA JEST CENA KURSU?

300zł 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA MINI KURS Z METODY OK, MOŻE TAK BYC!©?

Wystarczy, że skorzystasz z formularza na samym dole strony i zgłosisz mi chęć udziału. Są tylko 4 wolne miejsca w każdy poniedziałek. Jeśli okaże się, że miejsc brak to nie przejmuj się będziemy mogli Cię zapisać w następny poniedziałek albo każdy inny, który będzie Ci odpowiadał!

Nie mogę się doczekać wspólnej pracy z Tobą, z Wami! 🙂 Do zobaczenia!

Wspieram
Łukasz