Sesje indywidualne

Sesja Działanie bez oporu©

Wiem, że pragniesz działać. Stanowczo i konkretnie. Jednak unikasz tego, odciągasz w czasie, masz straszne opory. Pomimo tego, jak wiele przyniosło by Ci to pożytku, to rezygnujesz, albo działasz w części swoich możliwości. Jesteś zapewne rozdarty pomiędzy pragnieniem zmian, osiągania, cieszenia się życiem, świadomością swojego potencjału, a tym co potocznie nazywa się lenistwem czy prokrastynacją, poczuciem winy i zwykłym lękiem przed porażką, ośmieszeniem czy zmarnowaniem cennego czasu w życiu.

Masz pewnie dosyć motywowania siebie w kółko i przekonywania do robienia. Czujesz się jakbyś musiał zmuszać się do czegoś na czym Ci zależy!

Pomogę Ci to zmienić. Opracowałem bardzo skuteczne podejście oraz narzędzie, które pozwala zacząć działać bez oporów, ale z poczuciem pewności i tej wewnętrznej spójności. Nie będziesz już czuł, że robisz wbrew sobie.

 

Trochę wiedzy

Wszystko zaczyna się w mechanizmie obronnym Twojego organizmu. To tam właśnie tworzony jest stres, który czujesz jako opór, lęk, chęć ucieczki, odłożenia w czasie, zajęcia się czymś innym tylko nie swoimi celami, marzeniami czy postanowieniami. Jeśli zrozumiesz jak działa ten mechanizm i nauczysz się postępować z nim to zawsze będziesz mógł pozbyć się tego oporu i zwyczajnie, spokojnie działać w pełni swojego potencjału! Zobaczysz i udowodnisz sobie, że można w życiu inaczej.

Nie jesteś ani leniem, ani nieudacznikiem i inni wcale nie mają czegoś innego niż Ty masz. Wszyscy działamy tak samo w kwestii działania. Różnica jest tylko taka, że jednych opanował mechanizm obronny a innych nie. Najlepsza wiadomość jest taka, że można to rozbroić w bardzo krótkim czasie względem jakiegoś działania, na którym Ci zależy. Moim zadaniem jest Ci pokazać jak to się robi! 

Masz tak, ponieważ jesteś w fazie obronnej, a to znaczy, że Twój organizm traktuje drogę do Twojego celu jak zagrożenie dla własnego istnienia. Cel sam w sobie jest korzystny, ale droga do niego jest niebezpieczna.
W końcu ta droga może prowadzić do nikąd,
do porażki,
do wstydu,
do zmęczenia,
do ośmieszenia,
do straty energii,
do dużej odpowiedzialności,
do możliwości niepowodzenia…

Jesteś zawieszony pomiędzy pragnę, a nie chcę. Sam nie wiesz co jest Twoje bardziej, ale jedno jest pewne – najczęściej „nie chcę” wygrywa. Dlaczego wygrywa? Bo zapewnia przetrwanie. Myśl o odłożeniu w czasie jest początkiem rozkosznego łańcucha, który na końcu ma ulgę. To dla tej ulgi zaczynamy być sami ze sobą niesłowni i nieproduktywni.

To tego dochodzą jeszcze minione doświadczenia pełne trudnych chwil, zawodów czy poczucia przegranej, który wzmacnia reakcje w tu i teraz powodując wycofanie. Można je uwolnić tak, aby nie wpływały na to co chcesz robić ze swoim życiem teraz.

Tkwisz w zawieszeniu pomiędzy chęcią rezygnacji, a pragnieniem zrobienia tego lub poczuciem winy, że nie zrobisz tego. TAKI WEWNĘTRZNY MECHANIZM WŁAŚNIE TWORZY FINALNIE LENISTWO, ODCIĄGANIE W CZASIE, BUJANIE SIĘ, NARZEKANIE, zamiast konkretnego działania.

 

JAK WYGLĄDA SESJA?

  1. Określamy Twój cel czyli co chcesz zacząć robić, ale się powstrzymujesz
  2. Sprawdzamy Twoją reakcję, odkrywamy dlaczego się powstrzymujesz
  3. Stosujemy wiedzę i narzędzia
  4. Odczuwasz dużą zmianę w nastawieniu do tego, co chcesz zrobić
  5. Czujesz, że możesz działać, chcesz i nie masz oporów już

Wartość sesji osobiście/ online skype: 300zł
Czas sesji: 1,5h

Skorzystaj z formularza poniżej i umów się na sesję indywidualną z działania bez oporu!