Sesje indywidualne

Pakiety sesji i pakiet opieki rocznej

Pakiety to procesy, które składają się z wielu sesji indywidualnych. Odkryjemy na nich i uwolnimy Twoje ograniczenia emocjonalne oraz intelektualne! Jest to praca nastawiona na konkretny cel, który wspólnie ustalimy i będziemy na niego pracowali razem systematycznie i sumiennie.

Przychodzi taki moment w życiu, gdzie stoisz u progu poważnej potrzeby zmian. Potrzebujesz pomocy, ponieważ brakuje Ci wiedzy oraz doświadczenia, aby poradzić sobie ze swoimi problemami. Zauważasz, że poczucie Twojej wartości oraz samoocena wymaga naprawy.

Kiedy podejmujesz ważne decyzje w spokoju emocji i myśli wtedy sprawy toczą się zupełnie inaczej. Wszystko dzieje się bardzo odpowiedzialnie, mądrze, uważnie oraz z zamysłem, z planem. Stajesz się gotowy na każdy ruch życia! Widzisz lekcje od życia, a nie porażki – stajesz się lepszym człowiekiem, silniejszym, mądrzejszym.

Metoda Ok, może tak być!© jest kluczowym narzędziem na tej drodze. Jeśli będziesz bardzo świadomie pracował nad swoimi konfliktami, lękami czy pragnieniami, to będziesz w efekcie podejmował lepsze decyzje. Im więcej o sobie wiesz, tym lepiej potrafisz ze sobą współpracować.

Potrzebujesz nauczyć się OSIĄGAĆ WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, wewnętrzną równowagę, kiedy zajdzie taka potrzeba. Idealnym nawykiem staje się praca nad emocjami, systematyczność i dostrzeganie korzyści w każdej sytuacji.

Pakiety sesji to procesy dla ludzi, którzy pragną dużych pozytywnych zmian w swoim wnętrzu oraz życiu. Wiedzą, że zmianę na lepsze muszą zacząć od siebie. Chcą wziąć odpowiedzialność za swoje emocje, decyzje, czyny. Pragną wskazania kierunków przez co, będą oszczędzać czas dając jednocześnie z siebie jak najwięcej dla uzyskania wolności wewnętrznej.

Co będzie efektem pakietów?

 • poczujesz głęboki spokój wewnętrzny jakiego długo nie miałeś
 • będziesz miał coraz mniej problemów
 • odbudujesz zdrowe i naturalne poczucie własnej wartości oraz samoocenę, pewność
 • zdobędziesz niezależność emocjonalną względem osób, rzeczy i miejsc
 • uwolnisz się od przeszłości bez względu na to jaka była
 • pozbędziesz się traum przeszłości
 • zaczniesz osiągać długo odkładane cele osobiste
 • nauczysz się jak akceptować innych
 • przestaniesz się bać przyszłości
 • uwolnisz się od toksycznych ludzi
 • przestaniesz hamować swój potencjał
 • stworzysz sobie szansę na dojrzały i szczęśliwy związek
 • uwolnisz się od toksycznej presji otoczenia
 • przestaniesz być podatny na manipulacje
 • zaczniesz doceniać i cieszyć się prostymi chwilami
 • i wiele innych…

Tak wspomina naszą wspólną pracę, prezenterka TV, aktorka Anna Lucińska:

Anna Lucińska Ok może tak być neurointuicja„Praca z Łukaszem i jego autorską metodą Ok, może tak być! podbiła moje serce i umysł! Zaczęło się od tego, że znajomy polecił mi pracę z Łukaszem i stwierdziłam, ze spróbuje!
Od tamtego czasu, pracując z Łukaszem lepiej poznałam siebie i już wiem czego chcę od życia! Pokonałam swoje lęki, wyzbyłam się ich i stałam sie pewniejsza siebie! Początki nie były łatwe ale uważam, że jak najbardziej było warto! Łukasz jest osobą, która z anielską cierpliwością i wyrozumiałością wysłucha każdego i wszystko wytłumaczy.
A metoda Okejowania, którą stworzył jest fenomenalna! …to jak działa przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Teraz już do szczęścia potrzebuję tylko okejownik (kto zacznie wspólprace z Łukaszem to będzie wiedział o co chodzi lub już wie). Była to najlepsza inwestycja w siebie, a zarazem najlepszy prezent, jaki mogłam sobie sprawić. Z czystym sumieniem polecam prace z Łukaszem! Kilku moich znajomych już mu zaufało tak jak ja! – Anna Lucińska”

Oto słowa Michała Leszka twórcy marki Kruger&Matz:

Michał Leszek Ok może tak być neurointuicja„Na pakiet „Głęboka transformacja” zdecydowałem się od razu po pierwszej sesji z Łukaszem na Skype. Już wtedy odczułem siłę i wartość metody „OK, może tak być!” i chciałem kontynuować pracę z Łukaszem ponieważ miałem namacalne dowody skuteczności jego metody oraz chciałem być prowadzony przez osobę której wiedziałem że mogę zaufać. Praca z Łukaszem choć nie zawsze łatwa to zawsze była i nadal jest dla mnie ogromną przyjemnością. Odkryłem przed nim wszystkie tajemnice mojego życia. Łukasz wytwarza doskonałą atmosferę zaufania i opieki a przede wszystkim zawsze kieruje się dobrem klienta słuchając jego potrzeb i dociekliwie poszukując odpowiednich zagadnień dzięki którym szybko i skutecznie doprowadza do transformacji i nowych wzorców myślenia i postępowania. To był niewątpliwie jeden z najważniejszych kroków na drodze mojego osobistego rozwoju a podczas miesięcznej pracy Łukasz z nauczyciela stał się również moim przyjacielem i tak jest do dzisiaj. – Michał Leszek”

 

AKTUALNE PAKIETY SESJI:

1 pakiet: 3 sesje 929 zamiast 1050

2 pakiet: 5 sesji 1499   zamiast 1750

3 pakiet: 10 sesji 2799   zamiast 3500

4 pakiet: 15 sesji 3999   zamiast 5250

5 pakiet: 20 sesji 5099   zamiast 7000

6 pakiet: 25 sesji 6099   zamiast  8750

7 pakiet: 30 sesji 6999   zamiast 10500

*ceny brutto, zawierają podatek 23% Vat
**Możliwość spłaty ratalnej ustalana indywidualnie.

 

PAKIET ROCZNY

 

Dla osób, które chcą nie tylko gruntownego porządku, uzdrowienia swojego wnętrza, ale również stałej opieki nad uzyskanymi efektami, ciągłego progresu w swoim rozwoju, opieki emocjonalnej w drodze do osiągania celów. To nawet codzienny kontakt ze mną dla uzyskania najlepszych efektów!

Przez cały rok będziemy pracowali solidnie i konkretnie, aby uzyskać jak najlepsze efekty, osiągać wysoką jakość życia, stabilny poziom szczęścia i satysfakcji na wielu obszarach życia prywatnego i zawodowego.

 

Pakiet roczny to:

 • PRIORYTET W PROWADZENIU – priorytet w kolejności umawianych spotkań i czas reakcji na odpowiedzi
 • nieustanne czuwanie nad komfortem emocjonalnym w życiu prywatnym oraz zawodowym
 • sesje indywidualne poświęcone pracy nad emocjami oraz sposobem myślenia
 • szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych
 • dostęp do narzędzi niezbędnych w drodze do osiągania celów
 • stały kontakt online ze mną
 • porady, inspiracje, motywacja
 • i wiele innych skutecznych rozwiązań na wyciągnięcie ręki

Cena Pakietu rocznego: 10 999 zł zamiast 16 800 zł

Skontaktuj się ze mną za pomocą komunikatora poniżej. Pomogę Ci dobrać odpowiedni pakiet do Twoich potrzeb! Ustalmy szczegóły i rozpoczniemy wspólną zmianę na lepsze.