Sesje indywidualne

Sesja Ok, może tak być!©

Metoda służy do pozbywania się wszelkich problemów natury emocjonalnej. Została stworzona do bezpowrotnego pozbywania się wewnętrznych konfliktów, a tym samym do budowania prawdziwego poczucia własnej wartości i zdrowej pewności siebie. Setki przeszkolonych do tej pory osób, zarówno w zbiorowych szkoleniach, jak i sesjach indywidualnych, potwierdzają siłę metody i jej pozytywny wpływ na ich życie osobiste oraz pracę zawodową.

ARTYKUŁ W PSYCHOLOGICZNYM MAGAZYNIE ZWIERCIADŁO O METODZIE: https://zwierciadlo.pl/psychologia/ok-moze-tak-byc-czyli-metoda-zgody-na-wszystko

JAK TO DZIAŁA?
Metoda bazuje w 100% na naturalnych właściwościach umysłu i organizmu, który potrafi pomóc sobie sam z nawet najbardziej negatywnymi emocjami. Stosowana w życiu daje nowy sposób patrzenia na świat, dzięki swojej skuteczności oraz filozofii. Człowiek wolny od nadmiernej ilości „negatywnych” czyli nieprzyjemnych emocji widzi świat w lepszych barwach.

Spokój emocjonalny jest podstawą do pełniejszego życia i większej dojrzałości emocjonalnej, która jest w istocie zdrowym dystansem do samego siebie, innych ludzi oraz wszelkich zdarzeń losowych, które nas spotykają na drodze życia.

Jeśli nie mamy spokoju wewnętrznego, czyli czujemy się źle emocjonalnie to znaczy, że nasz organizm stworzył wewnętrzny konflikt, aby zasygnalizować nam możliwe zagrożenia dla życia. Tylko w taki sposób może pobudzić nas do działania. Dzięki temu prostemu mechanizmowi możemy uchronić nasze zdrowie oraz życie przed nieszczęśliwymi następstwami decyzji czy zdarzeń.

Problem pojawia się wtedy, kiedy zaczynamy mieć za dużo wewnętrznych konfliktów na myśli, czyli na wyobrażenia zdarzeń, które nie zagrażają naszemu życiu bezpośrednio, ale miałyby w przyszłości doprowadzić do takiej sytuacji. Np. „Zostanę wyrzucony z pracy”. Samo wyrzucenie z pracy nie jest zagrożeniem życia lub zdrowia, ale dla organizmu nauczonego tak uważać jest. Dlatego odczuwamy bardzo często wiele „negatywnych” emocji i nie rozumiemy dlaczego je posiadamy. Nie potrafimy sobie z nimi poradzić. Jesteśmy zdezorientowani. Zaczynamy uważać, że coś z nami jest nie tak.

 

Rozwiązanie tej sytuacji leży w momencie kiedy organizm uświadomi sobie, że dana wizja przyszłości nie zagraża jego życiu lub zdrowiu. To cała esencja metody Ok, może tak być!©. Należy pomóc zbudować w organizmie inną, zdrowszą, bardziej zdystansowaną reakcję na wyobrażenia związane z naszym losem. Wtedy pojawia się stan akceptacji. Wtedy można powiedzieć: „Zaakceptowałem to”, „Pogodziłem się z tym”, „Wybaczyłem” itp.
Jeśli uważasz, że wybaczyłeś, zaakceptowałeś coś, ale nadal czujesz „negatywne” emocje wspominając albo po prostu myśląc o kimś, o czymś to znaczy, że nie ma akceptacji, a problem nadal jest aktualny.

Metoda to kilka bardzo prostych kroków w celu zmiany stanu emocji oraz sposobu myślenia, który polepsza jakość naszego życia.

Kilka opinii:

Sylwia Pędziwiatr: „Jestem pod ogromnym wrażeniem Metody Ok, może tak być! prezentowanej przez Łukasza. Nie spodziewałam się, że to tak zadziała! To było jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Chcę wdrażać tę metodę do mojego życia. Chętnie wybiorę się na kolejne szkolenie, gdyż czuję niedosyt i odczuwam potrzebę jeszcze lepszego utrwalenia mechanizmów dziś zaprezentowanych. Bardzo dziękuję za owocny i niesamowity dzień! Polecam wszystkim tę metodą Łukasza jest super!”

Karolina:„Szkolenie oceniam wysoko. Jestem zaskoczona prostotą metody. Z pewnością będę ją wdrażała! Wszystkiego dobrego!”

Paulina M.:”Co mogę powiedzieć? Było to, czego się spodziewałam, bo dobra opinia o skuteczności metody Ok, może tak być dotarła do mnie już wcześniej. Brzmi naprawdę obiecująco, trzeba nad sobą pracować jeśli chce się lepiej żyćNa pewno polecę rodzinie i znajomym, którzy powinni się tej metody nauczyćPowinni tego uczyć w szkole od najmłodszych lat – wtedy ludzie umieli by sobie radzić z najtrudniejszymi nawet emocjami w okresie nastoletnim oraz potem w dorosłym życiu. Cała metoda przekazana w przystępny i często dzięki Łukaszowi i jego poczuciu humoru, w zabawny sposób. Łukasz ma talent do przekazywania wiedzy. Jest bardzo autentyczny.”

Kasia:Mimo, że byłam wcześniej na wielu innych szkoleniach to uważam, że metoda Ok, może tak być jest inna niż wszystkie! Dzięki temu szkoleniu zdecydowanie lepiej poznałam siebie, swoje bolączki i rzeczy, sprawy, które mnie blokują. Dowiedziałam się jak z nimi skutecznie pracowaćDzięki empatii i otwartości Łukasza łatwiej się otworzyć i przepracować najtrudniejsze osobiste tematy. Dziękuję za to, że mogłam uwolnić się od lęku, który towarzyszył mi od DZIECIŃSTWA!!!”

Metody można nauczyć się podczas szkoleń grupowych przeprowadzanych w różnych miastach Polski oraz online, sesji indywidualnych osobiście (Warszawa), online np. WhatsApp lub telefonicznie. Każdy sposób nauki metody daje bardzo pozytywne rezultaty, gdyż metoda jest prosta i można nauczyć się jej bardzo szybko.

Osobiście: Aktualnie przyjmuję osobiście na ul. Erazma Ciołka 10/225, Warszawa

Online: np. Massenger, WhatsApp, Telefon

Wartość: 350zł
Czas sesji: 50 min 

Umów się na sesję indywidualną z metody Ok, może tak być!© lub zadaj pytanie korzystając z formularza poniżej.

Informacje o szkoleniach po kliknięciu:  SZKOLENIA Z METODY Ok, może tak być!©