BLOG

Nie wolno się poddawać

eurointuicja Łukasz Gątnicki

Nie wolno się poddawać! To, co odróżnia nas od siebie tak naprawdę to wytrwałość. Bądź wytrwały w tym, co robisz jeśli wierzysz w to, że to ważne dla Ciebie i innych. Cokolwiek robisz, pamiętaj, że musi to też być przydatne dla innych, abyś czuł głęboki sens.

Pomagam ludziom rozwiązywać ich problemy i jestem w tym świetny, ponieważ jestem wytrwały, dużo się uczę i wierzę w to, co robię. Pomogłem już tysiącom ludzi i zamierzam kontynuować. Nie umiem za ludzi rozwiązywać ich problemów – tego nikt nie umie. Tylko oni sami mogą sobie pomóc, ale muszą mieć odpowiednią wiedzę, wsparcie, samozaparcie, determinację, wiarę i nadzieję na zmiany. Jestem pomocnikiem, wsparciem i wiem, co robić, kiedy jest źle.

Opracowałem swoją niezwykle skuteczną metodę, która jest odpowiedzią na braki, które obecnie istnieją w rozwoju osobistym, edukacji człowieka, psychologii i według mnie jest kolejnym krokiem w drabinie rozwoju człowieka. Cieszę się swoimi odkryciami, wytrwale dzielę się nimi ze światem, który nie do końca wierzy w metodę – bo jej nie zna i jeszcze do końca nie rozumie. Każdy człowiek jednak, który poznał metodę i jej filozofię wie, że to poważna rzecz! Wczoraj pracowałem z kobietą z korporacji (te osoby moim zdaniem najbardziej potrzebują spokoju wewnętrznego przy takiej ilości presji, stresu itp.), która powiedziała mi uczciwie, że nie traktowała poważnie metody Ok, może tak być!© w pierwszej chwili, gdyż wydała się jej za prosta, dziwna, trywialna, choć logiczna. „Co mi da powtarzanie tych procesów” mówiła, ale kiedy zaczęła czuć ulgę, a jej pewność i asertywność zaczęły szybko wzrastać, kiedy zauważyła, że nie przejmuje się presją otoczenia tylko robi swoje, nie czuje się przygnieciona nieznanym, ilością obowiązków to złapała SZACUNEK do mojej metody i filozofii. Teraz poruszamy najbardziej osobiste i najtrudniejsze kwestie jej życia, aby ją oswobodzić z ciężaru przeszłości. Każdy potrzebuje takiego uwolnienia.

Tak właśnie działa człowiek. Wszystko mierzy swoimi przekonaniami. Mózg nie chce się zmieniać i dlatego go nie zmienisz, Ty musisz z nim współpracować. Wychodzę z założenia, że musimy nauczyć się rozumieć jak działa umysł oraz emocje aby z tym ludzkim systemem współpracować, a nie zarządzać. WSPÓŁPRACOWAĆ, A NIE ZARZĄDZAĆ.
Wtedy dopiero wychodzimy poza konflikty i płyniemy z własną przemianą wnętrza i działań dla lepszego życia.

Będę wytrwale pomagał ludziom czuć się dobrze i uczył bardzo innego, ale zdrowszego spojrzenia na człowieka. To moja misja. Jestem szczęśliwy, kiedy Ty jesteś szczęśliwy – kiedy patrzę, jak robisz wielkie oczy zdumiony, że możesz czuć się dobrze i radzić sobie doskonale w życiu.

Wspieram
Łukasz

Ps. Napisz do mnie jeśli chcesz skutecznej pomocy w Twoich problemach! Kliknij TUTAJDodaj komentarz

Click here to post a comment